The Body Shop Kosovo

Pink Grapefruit Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë agrumesh

Vegan

Pink Grapefruit Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë agrumesh

Vegan

0/5
0 Mendime

I përsosur për hidratim në lëvizje, mos dilni nga shtëpia pa këtë krem duarsh. E mbushur me vaj grejpfruti rozë, formula e lehtë, krem xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem duarsh
  • Hidraton duart
  • Lë duart dhe kutikulat të buta si mëndafsh
  • Madhësi e përshtatshme për udhëtim
  • Shea e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaji i Farës së Grejpfrutit Rozë. Ne shtypim farat e grejpfrutit për të marrë vajin e tyre esencial për ta shtuar tek produktet tona të freskëta, të ëmbla me aromë agrumesh.

Clear

Si përdoret

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

Si përdoret

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pink Grapefruit Hand Cream

Ujë, Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Bajamesh të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat natriumi, Alkooli Cetil, Distearate Pentaeritritil, Fenoksietanol, Glycol Caprylyl, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearyl, Vaj Portokalli/ Citrus Aurantium Dulcis, Vaj Grejpfruti Rozë/ Citrus Paradisi, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Parfum, Limonene, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Linalool, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Hexyl Cinnamal, Citral, Acid Citrik, Klorid Natriumi, Sulfat Natriumi, CI 15985, CI 17200.

My Review for Pink Grapefruit Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.