The Body Shop Kosovo

Fuji Green Tea Body Scrub

Fuji Green Tea Body Scrub

0/5
0 Mendime

I përsosur për pastrim dhe eksfolijim, Scrub-i i Trupit me Çaj Jeshil Fuji, me aromë freskuese, ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe përgatitjen e lëkurës për hidratim.

  • Heq qelizat e vdekura të lëkurës
  • Me çaj jeshil rigjallërues nga Japonia
  • Për një lëkurë më të shëndetshme
  • Ringjallni mendjen, trupin dhe shpirtin tuaj.
Clear

Si përdoret

1. Vendosni këtë scrub eksfoliues në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore.
2. Shpëlajeni plotësisht për lëkurë të freskët dhe të lëmuar.
3. Për rezultate më të mira, përdorni dy deri në tre herë në javë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fuji Green Tea Body Scrub

Ujë (Tretës), Glicerinë (Humektant), PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar (Surfaktant), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues), Acetat Celuloze (Formues Cipe), Polisorbat 20 (Agjent Emulsifikues), Alkool Benzil (Konservant), Fenoksietanol (Konservant), Kaprilil Glikol (Humektant), Mel / Mjaltë (Humektant), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit), Linalool (Përbërës Aromatizues), Estere Jojoba (Emolient), Limonene (Fragrance) , Hidroksid Natriumi (Rregullues i Ph), Butil Metoksidibenzoilmetan (Absorbues i Dritës Ultravjollcë), Benzofenon-3 (Thithës i Dritës Ultravjollcë), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Ekstrakt I Gjetheve Camellia Sinensis (Agjent Zbutës i Lëkurës), PEG-30 Dipolyhydroxystearate (Agjent Emulsifikues), Trideceth-6 (Surfaktant), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Denatonium Benzoat (Denatyrues), Acid Citrik (Rregullues i Ph), Benzoat Natriumi (Konservant), Sorbat Kaliumi (Konservant), CI 77288 / Okside Kromi të Gjelbra (Ngjyrues), CI 42090 / Blue 1 (Ngjyrues).

My Review for Fuji Green Tea Body Scrub

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.