The Body Shop Kosovo

Fuji Green Tea Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë e freskët

Vegan

Fuji Green Tea Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë e freskët

Vegan

0/5
0 Mendime

I përsosur për hidratim gjatë lëvizjes, mos dilni nga shtëpia pa këtë krem duarsh. I mbushur me aromën freskuese të Çajit tonë të Gjelbër Fuji ™, formula e lehtë me krem xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve tuaja.

  • Krem duarsh
  • Ushqen duart
  • Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme
  • Lë duart të ndjehen më të buta dhe të lëmuara
  • Duart dhe kutikulat do të ndihen të buta, si mëndafshi
  • Madhësi e përshtatshme e udhëtimit
  • Shea e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Gjethet e Çajit Jeshil. Jo vetëm të këndshme për tu pirë, ne i përdorim gjethet e çajit jeshil në formulat tona më freskuese.

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fuji Green Tea Hand Cream

Ujë, Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat Natriumi, Alkool Cetil, Pentaerythrityl Distearate, Fenoksietanol, Parfum/Aromë Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera Seed Oil, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Klorur Fosfat, Linalool, Xanthan Gum, Limonene, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Ekstrakti i Gjetheve të Camellia Sinensis, Geraniol, Citral, Kumarin, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Fuji Green Tea Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.