The Body Shop Kosovo

Fuji Green Tea Exfoliating Soap

Vegan

Aromë e freskët

Fuji Green Tea Exfoliating Soap

Vegan

Aromë e freskët

0/5
0 Mendime

Largoni streset e ditës me sapunin tonë eksfoliues Fuji Green Tea. Me gjethet e çajit jeshil, që ka në përbërje sapuni, lëkura juaj do të pastrohet thellësisht.

  • Sapuni largon lëkurën e vdekur
  • Perfekt për duart dhe trupin
  • Ju nevojitet ndihmë në lidhje me produktin? Ndiqni për më tepër ritualin tonë të detoksit për lëkurën tuaj

Gjethet e Çajit Jeshil. Jo vetëm të këndshme për tu pirë, ne i përdorim gjethet e çajit jeshil në formulat tona më freskuese.

Clear

Si përdoret

1. Shkumëzojeni sapunin në mënyrë rrethore në lëkurën tuaj, gjatë larjes ose dushit. 2. Më pas, e shpëlani me ujë të bollshëm.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fuji Green Tea Exfoliating Soap

Palmat Sodiumi, Ujë, Kernelat Palm Sodiumi, Parfum, Kokoat Sodiumi, Gjethe Ocimum Basilicum, Limonene, Pudër Juglans Regia, Gjalp Butyrospermum Parkii, Klorid Sodiumi, Diacetat Tetrasodium Glutamat, Ekstrakt i Gjethes Camellia Sinensis, Geraniol, Gjethe Camellia Sinesis, Acid Kokosi, Acid Citrik, Benzoat Sodiumi, Sorbat Potasiumi, Cl 77891| Dioksid Titaniumi, Cl 77007| Ultramarines, Cl 19140| Kolorant.

My Review for Fuji Green Tea Exfoliating Soap

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.