The Body Shop Kosovo

Refreshing Passionfruit Body Yogurt

PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË

EDICION SPECIAL VEROR

Refreshing Passionfruit Body Yogurt

PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË

EDICION SPECIAL VEROR

0/5
0 Mendime

Ndihmoni që lëkura të ndjehet dhe të ketë erë të freskët gjatë gjithë verës me edicionin tonë special Refreshing Passionfruit Body Jogurt.

Por nuk duhet të prisni për atë freski të plotë të trupit. Kjo është arsyeja pse jogurti ynë për trupin është krijuar për t’u absorbuar menjëherë (edhe në lëkurë të lagur!), kështu që ju mund të hidheni direkt nga dushi, të hidratoni dhe të zhyteni në verë.

Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e frutave të pasionit, qumështin organik të bajameve të tregtisë së ndershme nga Spanja dhe gjalpin shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana, lyhet mbi lëkurë për ta lënë atë të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e hidratuar me lagështi 48 orë dhe ftohet menjëherë.

Hidratuesi ynë vegan vjen gjithashtu në një vaskë plastike 100% të ricikluar, kështu që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni atë trup të bukur.

Pra, çfarë po prisni? Hidhen në dush. Hidhen jashtë. Jogurti i butë në trupin tonë. Hidheni në xhinse. Vazhdoni verën tuaj. Nuk do të zgjasë përgjithmonë, apo jo?

  • Hidratues trupi edicioni special
  • E përkryer për lëkurën normale në të thatë
  • Ndjeheni të ftohur menjëherë dhe erë të freskët
  • Hidratoni lëkurën me lagështi që përthith shpejt 48 orë
  • Të lehta dhe jo të yndyrshme
  • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Refreshing Passionfruit Body Yogurt

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Dimethicone, Butylene Glycol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Carbomer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethiconol, Passiflora Edulis Seed Oil, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Menthol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Sodium Hyaluronate, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

My Review for Refreshing Passionfruit Body Yogurt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.