The Body Shop Kosovo

Refreshing Passionfruit Body Scrub

PER LEKURE NORMALE

EDICION SPECIAL VERORE

TE ESKFOLUAR DHE TE ENERGJIZUAR

Refreshing Passionfruit Body Scrub

PER LEKURE NORMALE

EDICION SPECIAL VERORE

TE ESKFOLUAR DHE TE ENERGJIZUAR

0/5
0 Mendime

Dukeni të apasionuar gjatë gjithë verës me edicionin tonë të veçantë skrab trupi Refreshing Passionfruit.

I krijuar me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e frutave të pasionit, eksfoliuesi ynë vegan i trupit ka një aromë energjike dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës për ta bërë kostumin tuaj të ditëlindjes të ndjehet më i butë dhe më i lëmuar. Madje e lë lëkurën të freskohet menjëherë dhe i jep të gjitha llojeve të lëkurës një shkëlqim me pamje me diell.

Shishja është bërë gjithashtu me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e kënaqni atë trup.

Pra, merrni pastrim! Do të dukeni si një rreze e vogël dielli në një kohë të shkurtër.

 • Eksfoliues trupi nga edicioni special
 • E përkryer për lëkurë normale
 • Lëreni lëkurën të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe energjike
 • Lëreni lëkurën të freskohet menjëherë
 • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Hidhuni në dush.
 2. Zbutni eksfoliuesin e trupit tonë mbi lëkurën e lagur me lëvizje të buta rrethore.
 3. Shpërlajeni.
 4. Ndjehuni të butë, të mëndafshtë, energjikë dhe të freskët.
 5. Lëkura juaj tani është gati për pastrim dhe hidratim.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Refreshing Passionfruit Body Scrub

Aqua/Water/Eau, Perlite, Glycerin, Ammonium Lauryl Sulfate, Parfum/Fragrance, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Decyl Glucoside, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Menthol, Sodium Hydroxide, Actinidia Chinensis Seed/Actinidia Chinensis (Kiwi) Seed, Benzoic Acid, Benzophenone-3, Disodium EDTA, Passiflora Edulis Seed Oil, Tocopherol, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

My Review for Refreshing Passionfruit Body Scrub

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.