The Body Shop Kosovo

Cool Daisy Body Yogurt

Cool Daisy Body Yogurt

0/5
0 Mendime

Rifreskoni lëkurën e thatë me lagështi duke përdorur Jogurtin e trupit të edicionit tonë të ri special. Ky xhel-krem shumë i lehtë zhytet menjëherë pa ngjitje, kështu që është shkëlqyes dhe perfekt për muajt e ngrohtë.

I mirë për lëkurën e thatë dhe të etur që ka nevojë për pije, ky jogurt Cool Daisy ju jep 48 orë hidratim dhe e bën lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar. Ju madje mund ta lyeni atë në lëkurë të lagur menjëherë pas dushit, duke ju lënë të nuhasni aromën e freskët dhe relaksuese.

Sa i përket aromës, Cool Daisy është një nga aromat tona më të freskëta, më të ndritshme dhe, mirë, më të lezetshme ndonjëherë. Mendojeni si të ecni nëpër një fushë me lule, ose një festival (por një nga ato të ftohtit, gjatë ditës).

  • Lagështi 48 orë
  • Përthithet menjëherë; asnjëherë ngjitëse
  • Aromë e ftohtë dhe freskuese e luleve
  • Për lëkurë normale deri në të thatë
  • E pasuruar me ekstrakt margaritar dhe qumësht organik të bajamesë së Komunitetit të Tregtisë së Drejtë

Qumësht Organik dhe Vaj Bajame nga Komuniteti i Tregtisë të Drejtë
Qumështi dhe vaji ynë i bajames, i dashur për lëkurën, është i pasur me vitaminë E, të rritur nga ‘Ekspertët tanë të Bajameve’ në Spanjë.

Clear

Si përdoret

  1. Merrni një lugë jogurt me majat e gishtave.
  2. Shpërndani gjithandej. Thithet menjëherë, edhe në lëkurë të lagur.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Cool Daisy Body Yogurt

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Dimethicone, Butylene Glycol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Carbomer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Bellis Perennis Flower Extract, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Citric Acid, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

My Review for Cool Daisy Body Yogurt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.