The Body Shop Kosovo

Edelweiss Bouncy Sleeping Mask

PËR LËKURË MË TË BUTË

NDIHMON NË RUAJTJEN E BARRIERËS SË HIDRATIMIT TË LËKURËS

ISHTE DROPS OF YOUTH™

Edelweiss Bouncy Sleeping Mask

PËR LËKURË MË TË BUTË

NDIHMON NË RUAJTJEN E BARRIERËS SË HIDRATIMIT TË LËKURËS

ISHTE DROPS OF YOUTH™

0/5
0 Mendime
Clear

Si përdoret

  1. Plotësoni rutinën tuaj të zakonshme të kujdesit të lëkurës
  2. Hiqni një sasi të vogël dhe lëmoni në lëkurë, duke shmangur sytë.
  3. Lëreni të gjithë mirësinë të zhytet dhe lëreni të bëjë gjënë e saj brenda natës.
  4. Ëndrra të ëmbla!
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Edelweiss Bouncy Sleeping Mask

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Benzyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Parfum/Fragrance, Adenosine, Caffeine, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Linalool, Citronellol, Moringa Oleifera Seed Oil, Citric Acid, Limonene, Tocopherol, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xanthan Gum.

My Review for Edelweiss Bouncy Sleeping Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.