The Body Shop Kosovo

Drops of Youth™ Little Gift Box

Drops of Youth™ Little Gift Box

0/5
0 Mendime

Lëkura e kujt duket e rigjeneruar dhe më e shëndetshme pas Krishtlindjeve? Dikush që mori Kutinë e Vogël Dhuratë Drops of Youth™ për Krishtlindje, ja kush! Përhapeni eksfoliuesin tone xhel për të hequr butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe për ta lënë lëkurën të duket më e freskët, e lëmuar dhe më e shkëlqyeshme. Ndiqeni me maskën tonë ‘sheet mask’ me koncentrat, është e ngarkuar me një dozë të përqendruar të serumit tonë ikonik Drops of Youth – prisni të dukeni më e butë dhe më e freskët në vetëm 15 minuta. Kënaqësi e menjëhershme. Bërë me qeliza burimore bimore nga Alpet Italiane dhe Bregu i Brittany (nuk bëhet më e freskët se kaq!), kjo treshe bën dhuratën e përsosur të Krishtlindjes për të apasionuarit e lëkurës.

  • Drops of Youth™ Youth Liquid Peel 145ml
  • Drops of Youth™ Concentrate Sheet Mask 21ml
  • Drops of Youth™ Concentrate Sheet Mask 21ml
Clear

Si përdoret

1. Pastroni lëkurën tuaj dhe thajeni.
2. Hidhni disa sprucime eksfoliuesi të lëngshëm në majë të gishtave.
3. Përhapeni në fytyrë duke shmangur sytë dhe buzët.
4. Masazhojeni në lëkurë për 20 sekonda derisa të fillojë të hiqet. Shpëlajeni.
5. Fshini çdo copëz të mbetur me një napë dhe toner.
6. Përdoreni 2-3 herë në javë për lëkurë me shkëlqim.
Shikoni gamën tonë të plotë të Dhuratave të Krishtlindjes.

Si përdoret

1. Pastroni lëkurën tuaj dhe thajeni.
2. Hidhni disa sprucime eksfoliuesi të lëngshëm në majë të gishtave.
3. Përhapeni në fytyrë duke shmangur sytë dhe buzët.
4. Masazhojeni në lëkurë për 20 sekonda derisa të fillojë të hiqet. Shpëlajeni.
5. Fshini çdo copëz të mbetur me një napë dhe toner.
6. Përdoreni 2-3 herë në javë për lëkurë me shkëlqim.
Shikoni gamën tonë të plotë të Dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops of Youth™ Little Gift Box

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Drops of Youth™ Little Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.