The Body Shop Kosovo

Drops Of Youth™ Bouncy Eye Mask

Për sy të lodhur

Drops Of Youth™ Bouncy Eye Mask

Për sy të lodhur

0/5
0 Mendime

Maskat jonë e Syve Drops of Youth ™ ndihmon njerëzit që punojnë shumë të duken zgjuar, lëkura të ndihet më e butë, por më e rëndësishmja, bëni këdo që të mendojë se keni kaluar një natë të mirë.
Ditët e fetave të kastravecit të përulur janë zhdukur. Në vend të tyre, thjesht përhapeni këtë maskë të butë nën sy në mëngjes ose para se të flini dhe lëreni të bëjë punë brenda natës. Mbi të gjitha, natën është koha për tu rigjeneruar dhe e njëjta gjë vlen edhe për lëkurën tuaj.
Ndërsa përgjumeni horizontalisht, rrjedha e gjakut rritet në fytyrën tuaj, por ndonjëherë kjo do të thotë që zgjoheni me sy të fryrë. Pra, vendosja e një maske ftohëse për sytë para gjumit është ideale. Me një maskë për sytë, gjumi jo vetëm që ju rigjeneron, por gjithashtu ndihmon për të mbajtur larg fryrjen, kështu që të mund të ngriheni dhe të dilni të freskët dhe të gatshëm për ditën.
Ky operator i butë është i pasuruar me qeliza staminale bimore dhe ekstrakt të kastravecit për ndjesi hidratuese. Ndihmon për të qetësuar lëkurën rreth syve, kështu që sytë tuaj duken të çlodhur dhe më pak të fryrë. Maska jonë e syve me xhel ndihet si ëndërr, kështu që ju mund të flini të qetë dhe të zgjoheni me sy të ndritshëm.

  • Zgjohuni me sy të ndritshëm
  • Koktej i qelizave burimore të bimëve që punojnë shumë
  • Fton lëkurën me -1,5 ° C *
  • Lëkura duket më e shëndetshme **
  • Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht * Testi klinik në 24 gra * Ndihmon për heqjen e qeskave të syve, zvogëlimin e pamjes së lodhur dhe zbehur të rrathëve të errët ** Vetëvlerësim nga 50 gra

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Edelweiss. Ky përbërës yll është i mrekullueshëm për qëndreshmërinë dhe fuqinë për të mbrojtur dhe riparuar veten. Do ta gjeni në linjën tonë Drops of Youth.

Criste Marine. Criste Marine i bashkohet treshes së qelizave burimore bimore në linjën tonë Drops of Yoth.

Clear

Si përdoret

1. Për ta përdorur atë si një maskë gjatë natës, përhapni një shtresë të hollë nën sytë tuaj dhe lereni atë gjatë natës. Psst… sytë tuaj janë të çmuar. Shmangni hyrjen e kremrave në sy.
2. Nuk jeni ende gati për të fjetur? Nuk ka problem, në vend të kësaj përdorni maskën si krem. Vendosni një sasi sa një bizele në majë të gishtave dhe trokitini butësisht rreth syrit

Si përdoret

1. Për ta përdorur atë si një maskë gjatë natës, përhapni një shtresë të hollë nën sytë tuaj dhe lereni atë gjatë natës. Psst… sytë tuaj janë të çmuar. Shmangni hyrjen e kremrave në sy.
2. Nuk jeni ende gati për të fjetur? Nuk ka problem, në vend të kësaj përdorni maskën si krem. Vendosni një sasi sa një bizele në majë të gishtave dhe trokitini butësisht rreth syrit

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Youth™ Bouncy Eye Mask

Ujë, Glicerinë, Vaj Soje/ Glycine Soja, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Alkool Denat., Isocetyl Stearate, Isononil Isononanoate, Pentilen Glikol, Polyglyceryl-2 Stearate, Stearyl Heptanoate, PEG-8 Stearate, Alkool Cetil, Disodium Stearoyl Glutamate, Fenoksietanol, Stearyl Caprylate, Caprylyl Glycol, Acid Stearik, Propilen Glikol, Acid Palmitik, Steareth-100 / PEG-136 / HDI Copolymer, Parfum / Aromë, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Linalool, Adenosine, Hidroksid Natriumi, Citronellol, Ekstrakt Eryngium Maritimum, Ekstrakt Kulture Leontopodium Alpinum Callus, Acid Myristic, Ekstrakt Crithmum Maritimum, Vaj Moringa/ Moringa Oleifera, Ekstrankt Kastraveci/ Cucumis Sativus, Tokoferol, Ceramide NP, Vaj i Farës Luledielli/ Helianthus Annuus, Ekstrakt Gjetheje Rozmarine/ Rosmarinus Officinalis, Limonene, Acid Citrik, Xanthan Gum, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Drops Of Youth™ Bouncy Eye Mask

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.