The Body Shop Kosovo

Drops Of Youth Liquid Peel

eksfoliues

vegan

Drops Of Youth Liquid Peel

eksfoliues

vegan

0/5
0 Mendime

 

Eksfoloni dhe qëroni butësisht papastërtitë nga lëkura juaj me Drops of Youth ™ Peelid të Lëngut të Rinisë.

Qetësoni lëkurën tonë të lëngshme dhe shikoni se si shndërrohet nga xhel në lëkurë. Shpëlajeni për të hequr papastërtitë, qelizat e vdekura të lëkurës dhe ndotësit, duke e lënë lëkurën të duket e pastër dhe duke u ndier e freskët.

E prodhuar me 93% përbërës me origjinë natyrale, është pasuruar me një përzierje të tre qelizave burimore të bimëve elastike – edelweiss, lule sea holly dhe cristine marine me vaj moringa të Tregtisë së Panairit të Komunitetit nga Ruanda. Përdoreni dy herë në javë për lëkurë që duket më e freskët, më e lëmuar dhe më shkëlqyese.

  • Eksfolues me xhel për lëvozhgë
  • Largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe ndotësit
  • Ndihmon në mbrojtjen kundër efekteve të agresorëve mjedisorë
  • E pasuruar me vaj moringa të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit
  • Madhësia e përshtatshme për udhëtime
  • 93% përbërës me origjinë natyrore
  • Vegan
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Youth Liquid Peel

My Review for Drops Of Youth Liquid Peel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.