The Body Shop Kosovo

Drops of Youth™ Gentle Foamwash

Për lekurë të lodhur dhe të dehidratuar

Pastrues gjentil

Drops of Youth™ Gentle Foamwash

Për lekurë të lodhur dhe të dehidratuar

Pastrues gjentil

0/5
0 Mendime

Me tre fjalë? Ndjeheni. Mirë. Freski. Disa njerëz zgjohen gjithmonë në anën e djathtë të shtratit. Dhe me shkumën tonë të butë Drops of Youth™ Youth Gentle, edhe ju mundeni. Pastron butësisht lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet më e lëmuar dhe e pastër.

Shkuma jonë Drops of Youth™ ju ndihmon në rrugën tuaj drejt lëkurës me pamje të qetë. Po, kjo është e drejtë. E pasuruar me qeliza staminale bimore dhe vaj të farës moringa të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Ruanda, formula jonë e lë lëkurën tuaj të ndjehet e rimbushur. Foamwash-i ynë nuk do ta thajë lëkurën tuaj, kështu që është perfekt për llojet e lëkurës së lodhur dhe të dehidratuar që kanë nevojë për një pastrues të butë me shkumë.

Shkuma e The Body Shop’s Drops of Youth™ lahet menjëherë me shkumë në lëkurën e lagur, duke ndihmuar në heqjen e papastërtive, papastërtive dhe grimit – madje edhe mbetjet kokëfortë nga një natë më parë (të gjithë kemi qenë atje). Përdorni formulën tonë të palodhur në mëngjes dhe në mbrëmje.

  • Një larës fytyre me pak shkumë argëtuese që nuk do ta thajë lëkurën tuaj
  • I mbushur me qeliza staminale bimore
  • Pasuruar me vajin e farës moringa të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Ruanda
  • Shijojeni atë ndjesinë e fytyrës së freskët pas çdo larjeje
  • E përkryer për llojet e ndjeshme të lëkurës

Edelweiss
Kjo kulturë yje është e mahnitur për qëndrueshmërinë dhe fuqinë e saj për të mbrojtur dhe riparuar veten. Do ta gjeni në linjën tonë Drops of Youth™.
Kriste Marine
Criste marine bashkohet me një treshe qelizash staminale bimore në kujdesin tonë të lëkurës Drop of Youth™.
Moringa Seed Oil nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë 
Ky vaj farash është i pasur me omega 9 dhe është përdorur për të mbrojtur lëkurën prej shekujsh. E jona është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

  1. Çdo mëngjes dhe mbrëmje, spërkatni fytyrën tuaj të bukur me një prekje uji dhe shpërndani në duart tuaja 1-2 pompa të larjes së butë me shkumë rinore Drops of Youth™ Youth.
  2. Filloni të punoni duke e masazhuar në lëkurën tuaj dhe shikoni atë të shkumëzohet menjëherë. Shënim anësor: kini kujdes nga sytë!
  3. Shpërlajeni të gjitha me ujë.
  4. Përdoreni me koncentratin tonë Drops of Youth™ dhe kremin rinor Drops of Youth™.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops of Youth™ Gentle Foamwash

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Sucrose, Coco-Glucoside, Propanediol, Disodium Cocoyl Glutamate, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sucrose Laurate, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance, Linalool, Citronellol, Citric Acid, Moringa Oleifera Seed Oil, Sodium Hydroxide, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Xanthan Gum.

My Review for Drops of Youth™ Gentle Foamwash

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.