The Body Shop Kosovo

Drops of Youth™ Bouncy Jelly Mist

Anti - Pollution

MADE WITH EDELWEISS

Vegane

Drops of Youth™ Bouncy Jelly Mist

Anti - Pollution

MADE WITH EDELWEISS

Vegane

0/5
0 Mendime

Ndihmoni lëkurën tuaj të fytyrës të mbrohet nga efektet e dëmshme të mjedisit, si dhe nga drita blu në ekran. Ruajeni pamjen e saj të shëndetshme dhe rinore me llak për fytyrën Drops of Youth спре.

Ai është i pasuruar me tre lloje qelizash staminale bimore, të cilat stimulojnë rritjen dhe rinovimin e qelizave, duke ruajtur kështu pamjen e shëndetshme dhe rinore, të gjallë të lëkurës me kalimin e kohës. Ne gjithashtu e kemi pasuruar formulën me vajin e farës moringa, i cili ndihmon në mbrojtjen e mëtejshme të lëkurës nga radikalet e lira dhe e bën atë më të lëmuar, më të dendur dhe më të freskët edhe në një mjedis të ndotur.

Me teksturën e tij jashtëzakonisht të lehtë që nuk ngjit, spray hidraton lëkurën për 24 orë dhe menjëherë e bën atë më të freskët dhe më të gjallë. Përdoreni atë para ose pas aplikimit të grimit për të mbrojtur lëkurën tuaj nga efektet e dritës blu në ekranet që përdorim gjithnjë e më shpesh dhe nga radikalet e lira në mjedisin tonë.

 • Spray xhel freskues për fytyrën, i pasuruar me vaj të farës moringa, i prodhuar në kuadër të programit të
 • Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ruanda
 • I pasuruar me qeliza staminale edelweiss
 • Mbron nga efektet e dëmshme të mjedisit
 • Mbron nga efektet e dritës blu në ekran
 • Plotëson nevojat e lëkurës për hidratim
 • Me 96% përbërës me origjinë natyrale
 • Formula vegane
 • Nuk siguron mbrojtje nga dielli
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni në lëkurën e pastruar para kremit të fytyrës. Spërkateni nga 20 cm duke mbyllur sytë dhe gojën. Mos merrni frymë. Fshijeni produktin nga zona e syve dhe gojës përpara se t’i hapni. Nëse shfaqet acarim i syve, shpëlajeni tërësisht me ujë. Mund të aplikoni edhe në grim. Përdoreni sa herë që keni nevojë për hidratim dhe mbrojtje nga efektet e dëmshme të mjedisit dhe dritës blu. Për efekt më të mirë, përdorni me produkte të tjera nga seria Drops of Youth™.

Si përdoret

 1. Aplikojeni në lëkurën e pastruar para kremit të fytyrës. Spërkateni nga 20 cm duke mbyllur sytë dhe gojën. Mos merrni frymë. Fshijeni produktin nga zona e syve dhe gojës përpara se t’i hapni. Nëse shfaqet acarim i syve, shpëlajeni tërësisht me ujë. Mund të aplikoni edhe në grim. Përdoreni sa herë që keni nevojë për hidratim dhe mbrojtje nga efektet e dëmshme të mjedisit dhe dritës blu. Për efekt më të mirë, përdorni me produkte të tjera nga seria Drops of Youth™.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops of Youth™ Bouncy Jelly Mist

Aqua / Ujë / Ujë, Glicerinë, Propanediol, Betaine, Polisorbat 20, Fenoksietanol, Klorfenezinë, Laktat Kalciumi, Çamçakëz Gellan, Parfum / Aromë, Trisodium Etilenediamine Disuccinate, Buddleja Officinalis lule ekstrakte, ekstrakte ekstrakte të luleve, ekstrakte mortore, ekstrakte e lëngshme Vaji i farës, limon, ekstrakt i kulturës së kallusit të Leontopodium Alpinum, çamçakëz Xanthan

My Review for Drops of Youth™ Bouncy Jelly Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.