The Body Shop Kosovo

Drops Of Light™ – Liquid Peel

Drops Of Light™ – Liquid Peel

0/5
0 Mendime

Ky rregullues i shpejtë, shkëlqyes dhe thelbësor do të ndriçojë dukshëm pamjen pas përdorimit të parë. Transformimi i Liquid Peel nga xhel në eksfoliues pastron butësisht nga papastërtitë dhe eliminon qelizat e vdekura të lëkurës për të zbuluar një lëkurë me pamje të shëndetshme që ndihet e rivitalizuar që nga përdorimi i parë*. Me përdorim të vazhdueshëm, lëkura duket më shkëlqyese dhe struktura e lëkurës duket e rafinuar. * * Testuar në 100 gra.

  • Me ekstrakt shkëlqyes të Algave të Kuqe të marra nga Atlantiku i Veriut.
  • Të pasura me vitaminë C, minerale dhe lëndë ushqyese, algat e kuqe janë rritur në ndërtimin e oqeaneve për miliona vjet.
  • Sot ne nxjerrim butësisht fuqinë e tyre për linjën tonë të shëndetshme të ndriçimit Drops of Light

Vitaminë C
Ne përdorim vitaminën C për të ndihmuar që lëkura të duket e bukur dhe e ndritshme.
Ekstrakt i Algave të Kuqe
Ne e përdorim këtë në produktet që mbrojnë lëkurën për përmbajtjen e vitaminës C. Ndihmon produktet tona të bëjnë lëkurën tuaj të duket më e ndritshme.

Clear

Si përdoret

  1. Në mollëzat e gishtave, merrni dy pompime nga produkti dhe përhapeni atë në lëkurë, duke shmangur kontaktin me zonën e syve dhe të gojës.
  2. E masazhoni produktin në lëkurë, për 20 sekonda, derisa të shikoni që lëkura e vdekur po fillon të largohet.
  3. E shpëlani fytyrën me ujë të bollshëm. Nëse është e nevojshme përdorni një copë pambuku me tonik, për të hequr papastërtitë e mbetura në lëkurën tuaj.

Si përdoret

  1. Në mollëzat e gishtave, merrni dy pompime nga produkti dhe përhapeni atë në lëkurë, duke shmangur kontaktin me zonën e syve dhe të gojës.
  2. E masazhoni produktin në lëkurë, për 20 sekonda, derisa të shikoni që lëkura e vdekur po fillon të largohet.
  3. E shpëlani fytyrën me ujë të bollshëm. Nëse është e nevojshme përdorni një copë pambuku me tonik, për të hequr papastërtitë e mbetura në lëkurën tuaj.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Light™ – Liquid Peel

Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Glycerin, Carbomer, PPG-26-Buteth-26, Palmitamidopropyltrimonium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Quaternium-80, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Parfum, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Behentrimonium Chloride, Palmaria Palmata Extract, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Linalool, Phenoxyethanol

My Review for Drops Of Light™ – Liquid Peel

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.