The Body Shop Kosovo

Skin Defence Protective Lip Balm

BALSAM MBROJTËS PËR BUZËT

NDIHMON NË MBROJTJEN E BUZËVE NGA THARJA NË MOT TË ASHPËR

SPF50+ PA++++

Skin Defence Protective Lip Balm

BALSAM MBROJTËS PËR BUZËT

NDIHMON NË MBROJTJEN E BUZËVE NGA THARJA NË MOT TË ASHPËR

SPF50+ PA++++

0/5
0 Mendime

Mbani buzët të buta, duken më të lëmuara dhe të mbrojtura me balsamin tonë mbrojtës të buzëve për mbrojtjen e lëkurës.

Si një shtresë e padukshme në buzë, balsami ynë i buzëve i lë buzët të ndjehen ultra të kondicionuara dhe më të buta, duke ndihmuar në mbrojtjen nga rrezet UVA/UVB me SPF50+.

I pasuruar me vaj kokosi të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, vaj trëndafili, vitaminë E, vitaminë C dhe vaj mente, ka një ndjesi ftohëse, freski dhe teksturë jo ngjitëse, duke mbuluar buzët për t’i mbrojtur ato nga tharja në mot të ashpër.

Vaji i Trëndafilit
Vaji i trëndafilit është i pasur me acide yndyrore dhe omega 3 dhe 6, perfekt për linjën tonë më ushqyese të kujdesit të lëkurës.

Vaj Kokosi Organik nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë
Vaji i kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë, dhe i yni vjen nga partnerët tanë në Samoa me diell.

Vaj Esencial Mente
Nga menteja angleze e sapo zgjedhur, vaji ynë esencial i mentës është natyrshëm me mentol-y, kështu që jep atë ndjenjë të dashur dhe ftohëse në lëkurë.

Clear

Si përdoret

  1. Aplikoni butësishtë çdo ditë.
  2. Ri-aplikoni kur buzët tuaja kanë nevojë.

Si përdoret

  1. Aplikoni butësishtë çdo ditë.
  2. Ri-aplikoni kur buzët tuaja kanë nevojë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Skin Defence Protective Lip Balm

Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Homosalate, Oryza Sativa Bran Wax/Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Octocrylene, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Olea Europaea Oil Unsaponifiables/Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Ethylhexyl Salicylate, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Rhus Verniciflua Peel Cera, Shorea Robusta Resin, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Rosa Canina Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Mentha Piperita Oil/Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Limonene, Citric Acid.

My Review for Skin Defence Protective Lip Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.