The Body Shop Kosovo

Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening Serum

Për lëkurë pa jetë

Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening Serum

Për lëkurë pa jetë

0/5
0 Mendime

Kush nuk i do rrezet e diellit në një ditë me shi? Për të festuar shtëpinë e buzëqeshjes suaj punëtore, diellore, këtu është shishja jonë e talentuar e shkëlqimit, serumi ynë Drops of Light ™ Brightening, për t’ju ndihmuar të zgjoni lëkurën me pamje të lodhur për të parë tonin e lëkurës më të ndriçuar dhe lëkura e pabarabartë duket më e ekuilibruar.

Edhe lëkura më e shëndetshme dhe e gjallë ka nevojë për një ngritje të moralit herë pas here. Serumi ynë Brightening është nxitësi juaj personal kur bëhet fjalë për pigmentim të pabarabartë të lëkurës ose lëkurë me pamje të lodhur. Kjo shishe gëzimi e ka rradhën përpara kremit tuaj hidratues dhe ndihmon lëkurën të ndihet e freskët dhe nxjerr një fytyrë me pamje më të ndritshme në pah.

Kështu që, kur të keni këtë produkt diellor ose ndonjë tjetër nga linja Drops of Light™ pranë jush, do të shihni se ditët e errëta janë gjithmonë të mbushura me ylber.

  • Teksturë e lehtë, ëndërruese, e cila thithet shpejt në lëkurë.
  • Lëkura e lodhur duket menjëherë më e ndritshme dhe e njëtrajtësuar.
  • Me përdorim të rregullt, lëkura shfaqet më e butë dhe më e rrezellitëse, me një ton të barabartë.
  • Merreni me vete ditë e natë për një shpërthim diellor.

Vitamina C. Ne përdorim vitaminën C (Acidin Askorbik, nëse po ndiheni luksozë) për të ndihmuar lëkurën të ndjehet e këndshme dhe me shkëlqim.

Ekstrakt Algash të Kuqe. Ne e përdorim këtë përbërës në produktet tona mbrojtëse për lëkurën për përmbajtjen e vitaminës C. Ndihmon produktet tona për ta bërë lëkurën tuaj të duket më me shkëlqim.

Clear

Si përdoret

1. Vendosni 2-3 pika mbi fytyrën dhe qafën tuaj në lëkurën e pastruar, provoni Shkumën tonë Pastruese Drops Of Light ™ Brightening.
2. Masazhoni butësisht Serumin tonë Brightening në lëkurë në mëngjes dhe në mbrëmje, duke buzëqeshur ndërsa e aplikoni.
3. Përfundoni ndjenjën e ylberit me një krem hidratues për fytyrën. Ne rekomandojmë Kremin tonë Ditor Drops of Light ™ Brightening në rutinën tuaj të mëngjesit.

Si përdoret

1. Vendosni 2-3 pika mbi fytyrën dhe qafën tuaj në lëkurën e pastruar, provoni Shkumën tonë Pastruese Drops Of Light ™ Brightening.
2. Masazhoni butësisht Serumin tonë Brightening në lëkurë në mëngjes dhe në mbrëmje, duke buzëqeshur ndërsa e aplikoni.
3. Përfundoni ndjenjën e ylberit me një krem hidratues për fytyrën. Ne rekomandojmë Kremin tonë Ditor Drops of Light ™ Brightening në rutinën tuaj të mëngjesit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening Serum

Aqua / Ujë / Eau, Butilen Glikol, Glicerinë, PEG-20, Metil Gluket-20, Alkool Denat., Acid Askorbik 3-O-Etil, Pluhur i Lëngut të Gjetheve të Aloe Verës/ Aloe Barbadensis, Miell i Sojë i Hidrolizuar, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-60, Ekstrakt Rosa Centifolia, Hidroksid Kaliumi, Citrat Natriumi, Sodium Hyaluronate, Ekstrakt Palmaria Palmata, Disodium EDTA, Proplen Glikol, Hidroksietilceluloze, Caprylyl Glycol, Acid Citrik, Xanthan Gum, Pentilen Glycol, Benzoat Natriumi, Acid Salicilik, Fenoksietanol, Linalool , Parfum / Aromë.

My Review for Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening Serum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.