The Body Shop Kosovo

Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening Eye Cream

Për lëkurë pa jetë

Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening Eye Cream

Për lëkurë pa jetë

0/5
0 Mendime

Ky produkt esencial për njollat do të rregullojë dukshëm pamjen tuaj që pas përdorimit të parë. Me përdorim të përditshëm, ndihmon në shkëlqimin e dukshëm të konturit të syve. Masazhoni me aplikuesin ftohës për të ndihmuar në stimulimin e qarkullimit të gjakut rreth syve dhe për të zvogëluar fryrjen, për një pamje të freskët.

  • Me Ekstraktin e Algave të Kuqe zbardhuese të mbledhura nga Atlantiku i Veriut.
  • Të pasura me vitaminë C, minerale dhe lëndë ushqyese, algat e kuqe janë rritur në oqeane për miliona vjet.
  • Sot ne përdorim butësisht fuqinë e tyre për linjën tonë të shëndetshme Drops of Light.

Vitamina C. Ne përdorim vitaminën C (Acidin Askorbik, nëse po ndiheni luksozë) për të ndihmuar lëkurën të ndjehet e këndshme dhe me shkëlqim.

Ekstrakt Algash të Kuqe. Ne e përdorim këtë përbërës në produktet tona mbrojtëse për lëkurën për përmbajtjen e vitaminës C. Ndihmon produktet tona për ta bërë lëkurën tuaj të duket më me shkëlqim.

Clear

Si përdoret

1. Shtrydhni tubin lehtë dhe përdorni aplikuesin për të masazhuar butësisht formulën në lëkurë në konturin e sipërm dhe të poshtëm të syrit.
2. Përhapeni plotësisht me gishta.

Si përdoret

1. Shtrydhni tubin lehtë dhe përdorni aplikuesin për të masazhuar butësisht formulën në lëkurë në konturin e sipërm dhe të poshtëm të syrit.
2. Përhapeni plotësisht me gishta.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening Eye Cream

Ujë, C12-15 Alkil Benzoate, Butilen Glikol, Glicerinë, Etilheksil Palmitat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Amidon Tapioca, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearat, Dimethicone, Alkool Cetearil, , Isononyl Isononanoate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Acid Askorbik 3-O-Etil, Pentilen Glikol, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Gliceril Stearat SE, Fenoksietanol, Akrilates / C10-30 Alkil Akrilate Crosspolimer, Kaprilil Glikol, Tokoferol, Vaj Soje / Glycine Soja, Ethylenediamine Disuccinate, Hidroksid Natriumi, Xanthan Gum, Extract Palmaria Palmata, Sodium Hyaluronate, Polymethylsilsesquioxane, Niacinamide, Extrakt Fraxinus Excelsior, Acid Glikolik, Ekstrakt Glycyrrhiza Glabra, Citrat Kaliumi, Silanetriol, Acid Citrik.

My Review for Drops Of Light™ Pure Healthy Brightening Eye Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.