The Body Shop Kosovo

Drops of Light™ Pure Clarifying Foam Wash

Për lëkurë pa jetë

Vegan

Drops of Light™ Pure Clarifying Foam Wash

Për lëkurë pa jetë

Vegan

0/5
0 Mendime

Një pastrues me shkumë i pasur dhe kremoz për të pastruar lëkurën.

  • Një shkumë e pasur dhe kremoze
  • Pastron thellësisht lëkurën, pa e tharë ose zhveshur lëkurën nga lagështia e çmuar
Clear

Si përdoret

  1. Merrni pak sasi nga produkti në mollëzat e gishtave.
  2. Masazhojeni butësisht në fytyrë të lagësht dhe qafë.
  3. Shpëlajeni me ujë të bollshëm. Aplikojeni produktin çdo mëngjes dhe darkë.

Si përdoret

  1. Merrni pak sasi nga produkti në mollëzat e gishtave.
  2. Masazhojeni butësisht në fytyrë të lagësht dhe qafë.
  3. Shpëlajeni me ujë të bollshëm. Aplikojeni produktin çdo mëngjes dhe darkë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops of Light™ Pure Clarifying Foam Wash

Aqua/Water (Solvent), Myristic Acid (Emulsifier/Surfactant), Glycerin (Humectant), Stearic Acid (Emulsifying Agent), Lauric Acid (Surfactant – Cleansing Agent), Potassium Cocoyl Glycinate (Surfactant), Potassium Hydroxide (pH Adjuster), Glycol Distearate (Viscosity Controlling Agent), Butylene Glycol (Humectant), Acrylates Copolymer (Stabiliser), Sodium Cocoamphoacetate (Surfactant), Phenoxyethanol (Preservative), Caprylyl Glycol (Skin Conditioning Agent), Polyquaternium-39 (Film Former), Parfum/Fragrance (Fragrance Ingredient), Sodium Chloride (Viscosity Controlling Agent), Sclerocarya Birrea Seed Oil (Skin Conditioning Agent – Emollient), Tetrasodium EDTA (Chelating Agent), Linalool (Fragrance Ingredient), Sodium Benzoate (Preservative), 3-O-Ethyl Ascorbic Acid (Skin Conditioning Agent), Palmaria Palmata Extract (Skin Conditioning Agent).

My Review for Drops of Light™ Pure Clarifying Foam Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.