The Body Shop Kosovo

Drops Of Light™ Brightening Day Cream

Për lëkurë pa jetë

Drops Of Light™ Brightening Day Cream

Për lëkurë pa jetë

0/5
0 Mendime

Një krem dite i lehtë, por edhe ushqyes, i provuar klinikisht që zvogëlon ndjeshëm numrin, madhësinë dhe intensitetin e njollave të errëta.

  • Siguron hidratim, për lëkurë më të butë dhe të lëmuar
  • Në çast, struktura e lëkurës ndihet më e butë, më e lëmuar dhe e mbushur me hidratim
  • Pas 4 javësh, lëkura duket më e ndritshme, e shëndetshme dhe toni i lëkurës është i barabartë dhe i pastër
Clear

Si përdoret

Masazhojeni në fytyrë dhe qafë çdo ditë pas serumit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Drops Of Light™ Brightening Day Cream

Ujë, Glicerinë, Isopropil Isostearate, Propilen Glikol, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Dimethicone, Glukol Butilen, Alkool Cetil, Stearate PEG-100, Acid Askorbik 3-O-Etil Glyceryl Stearate, Acid Askorbik 3-O-Etil, Dyllë Blete/ Cera Alba, Acetat Tokoferil. Pluhur Lëngu i Gjethes Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, C13-14 Izoparafinë, Acid Stearik, Ekstrakt Rosa Centifolia, Hidroksid Kaliumi, Citrat Natriumi, Acid Miristik, Ekstrakt Palmaria Palmata, Acid Palmitik, Disodium EDTA, Acid Citrik, Laureth-7, Xanthan Gum, Poliakrilamid, Akrilate / C10-30 Alkilate / C10-30 Akrilit Crosspolimer, Acid Salicilik, Fenoksietanol, Mica, Linalool, Limonene, Citronellol, Parfum, CI 77891.

My Review for Drops Of Light™ Brightening Day Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.