The Body Shop Kosovo

Wild Jasmine Shower Gel

AROME FLORALE

VEGAN

Wild Jasmine Shower Gel

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Shijoni shkumën e butë dhe shijoni jetën me xhel dushi Wild Jasmine nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në dush, zhytni në shkumën e butë dhe shijoni ndjenjën e freskisë dhe pastërtisë.

I krijuar me 91% përbërës me origjinë natyrale, ky xhel vegan dushi do t’ju mahnisë me një aromë delikate lulesh, një kombinim të notave të jaseminit të egër, vjollcës dhe irisit të bardhë.

Paketimi (duke përjashtuar kapakun) është bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastikën e mbledhur nën programin Plastics for Change. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

 • Xhel dushi
 • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
 • Pastron dhe freskon lekuren
 • Aromë delikate me lule
 • 91% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni në trup ndërsa jeni në dush.
 2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e papërmbajtshme.
 3. Shpërlajeni dhe thajeni. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Si përdoret

 1. Aplikojeni në trup ndërsa jeni në dush.
 2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e papërmbajtshme.
 3. Shpërlajeni dhe thajeni. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Jasmine Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Denatonium Benzoate.

My Review for Wild Jasmine Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.