The Body Shop Kosovo

Wild Jasmine Body Cream

AROME FLORALE

VEGAN

Wild Jasmine Body Cream

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Shijoni jetën dhe kujdesuni për lëkurën tuaj me kremin e trupit Wild Jasmine nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në trup me lëvizje masazhi për të shijuar aromën e parezistueshme dhe lëkurën e butë dhe të lëmuar.

I krijuar me 96% përbërës natyralë, duke përfshirë gjalpin e Ganas nga programi Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ky krem ​​trupi vegan do t’ju mahnisë me një aromë delikate lulesh, një kombinim të notave të jaseminit të egër, vjollcës dhe irisit të bardhë.

Kutia është bërë nga plastika 100% e ricikluar, një pjesë e së cilës është mbledhur nën programin Plastics for Change, dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

 • Locion trupi
 • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
 • E bën lëkurën më të butë dhe më të lëmuar
 • Nuk lyhet dhe nuk ngjitet
 • Aromë delikate me lule
 • 96% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni me lëvizje rrethore në lëkurë.
 2. Kushtojini më shumë vëmendje zonave të thata – këmbët, bërrylat, duart.
 3. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
 4. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Si përdoret

 1. Aplikojeni me lëvizje rrethore në lëkurë.
 2. Kushtojini më shumë vëmendje zonave të thata – këmbët, bërrylat, duart.
 3. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
 4. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Wild Jasmine Body Cream

My Review for Wild Jasmine Body Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.