The Body Shop Kosovo

Vibrant Bergamot Shower Gel

AROME FLORALE

VEGAN

Vibrant Bergamot Shower Gel

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Shprehuni me aromën e veçantë të xhelit të dushit Vibrant Bergamot nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në dush, zhytni në shkumën e butë dhe shijoni ndjenjën e freskisë dhe pastërtisë.

I krijuar me 91% përbërës me origjinë natyrale, ky xhel dushi vegan do t’ju mahnisë me një aromë energjike, një kombinim të notave agrume të bergamotit, manjollës delikate dhe zambakut.

Paketimi (duke përjashtuar kapakun) është bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastikën e mbledhur nën programin Plastics for Change. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

 • Xhel dushi
 • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
 • Pastron dhe freskon lekuren
 • Aromë agrume dhe lulesh
 • 91% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni në trup ndërsa jeni në dush.
 2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e papërmbajtshme.
 3. Shpërlajeni dhe thajeni. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Si përdoret

 1. Aplikojeni në trup ndërsa jeni në dush.
 2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e papërmbajtshme.
 3. Shpërlajeni dhe thajeni. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vibrant Bergamot Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Limonene, Linalool, Denatonium Benzoate.

My Review for Vibrant Bergamot Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.