The Body Shop Kosovo

CBD Restoring Facial Oil

Për lëkurë të dehidratuar

CBD Restoring Facial Oil

Për lëkurë të dehidratuar

0/5
0 Mendime

Vajit ynë I fytyrës CBD ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së dehidratuar dhe të stresuar *. I pasuruar me një përzierje të CBD-së me origjinë natyrore dhe vajit të farës së kërpit, formula e lehtë, jo e yndyrshme ndihmon për të rikuperuar nivelet e hidratimit së lëkurës tuaj dhe për të lehtësuar parehatinë e lëkurës së dehidratuar. Lëkura mbetet e qetësuar, me një teksturë të përmirësuar që ndihet më e butë në prekje.
* Çfarë është lëkura e stresuar? Ne e klasifikojmë lëkurën e stresuar si lëkurë që përjeton shqetësime nga dehidrimi, thatësia, humbja e shkëlqimit dhe rënia e pamjes së përgjithshme të lëkurës.

  • Pasuruar me CBD dhe vaj farë kërpi me origjinë natyrore
  • Me ekstrakt squalane dhe patchouli
  • Formulë jo e yndyrshme
  • Vegan
  • 97% përbërës me origjinë natyrore
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Vaj Fare Kërpi. Me siguri keni dëgjuar për vajin e kërpit, të njohur ndryshe edhe si vaj canabis sativa. Është i njohur për nivelet e larta të hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Në mëngjes dhe darkë, vendosni 4-5 pika vaj në pëllëmbën e dorës tuaj.
2. Me gishtin tuaj, vendoseni vajin në pika të vogla në lëkurën e pastruar të fytyrës, duke shmangur zonën e syve.
3. Butësisht përhapeni dhe shtypni vajin në fytyrën tuaj, duke përdorur të gjithë sipërfaqen e duarve tuaja

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

CBD Restoring Facial Oil

Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Vaj Farash Jojoba/ Simmondsia Chinensis, Vaj Kërpi/ Cannabis Sativa, Acetat Tokoferili, Parfum / Aromë, Cannabidiol, Vaj Soje/ Glycine Soja, Ekstrakt Gjetheje Pogostemon Cablin, Geraniol, Limonene, Citronellol, Linalool, Citral.

My Review for CBD Restoring Facial Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.