The Body Shop Kosovo

CBD Moisture Cream

Për lëkurë të dehidruar

CBD Moisture Cream

Për lëkurë të dehidruar

0/5
0 Mendime

Kremi i fytyrës CBD i pasur por që absorbohet shpejt ndihmon në rikthimin e niveleve të hidratimit të lëkurës. I jep një pamje rrezatuese dhe pakëson shenjat e lodhjes.

Kremi i ditës ka një teksturë të lehtë, prej kadifeje dhe është i pasuruar me një kombinim të CBD me prejardhje natyrale, vaj të farës së kërpit dhe squalane. Zbut menjëherë zonat e thata të lëkurës dhe e lë atë me një ndjenjë të qëndrueshme butësie. Lëkura duket më e gjallë dhe më pak e stresuar. Ne e klasifikojmë lëkurën e stresuar si atë që përjeton siklet nga dehidratimi, thatësia, humbja e vitalitetit dhe zvogëlimi i shkëlqimit të përgjithshëm.

  • I pasuruar me CBD dhe vaj të farës së kërpit me origjinë natyrale.
  • Me ekstrakt squalane dhe paçuli.
  • Formula vegane.
  • 97% përbërës me origjinë natyrale.
  • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Clear

Si përdoret

  1. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje. Merrni kremin dhe ngroheni mes gishtave për disa sekonda. Aplikojeni në lëkurën e fytyrës me lëvizje të buta, duke shmangur zonën rreth syve. Për rezultate më të mira, aplikoni CBD Restoring Face Oil përpara kremit.

Si përdoret

  1. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje. Merrni kremin dhe ngroheni mes gishtave për disa sekonda. Aplikojeni në lëkurën e fytyrës me lëvizje të buta, duke shmangur zonën rreth syve. Për rezultate më të mira, aplikoni CBD Restoring Face Oil përpara kremit.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

CBD Moisture Cream

Aqua / Ujë / Ujë, Propanediol, Butyrospermum Parkii Gjalpë / Butyrospermum Parkii (Shea) Gjalpë, Coco-Caprylate / Caprate, Glicerinë, Alkool Arachidyl, Squalane, Alkool Behenyl, Vaj i Farës Kanabis Sativa, Olea Europail, Olea Europail Oktyldodekanol, fenoksietanol, poliakrilat natriumi, glukozid arakidil, glikol kaprilil, alkool cetil, pantenol, stearoil glutamate natriumi, çamçakëz xanthan, parfum / parfum, trisodium Etilenediamine Disuccinous, Disuccinous, Disuccinous, Disocinnabiron, Candionabianal

My Review for CBD Moisture Cream

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.