The Body Shop Kosovo

Blue Musk Zest Hair And Body Wash

AROMË E FRESKË

Blue Musk Zest Hair And Body Wash

AROMË E FRESKË

0/5
0 Mendime

Pastrohuni me larësin e flokëve dhe trupit Blue Musk Zest dhe merrni erë të mrekullueshme që në momentin që dilni nga dushi.

Me nota të grejpfrutit të lëngshëm, limonit të gjelbër dhe barbarozës së shndritshme, së bashku me myshkun tonë të njohur pa egërsi, kjo mrekulli e agrumeve ka një aromë të këndshme që do t’ju gjallërojë.

Larja e gjithanshme ndërtohet në një shkumë shkëlqyese që lë lëkurën dhe flokët tuaj të ndihen më të pastër, më të butë dhe me aromë të bukur. Skalpi juaj gjithashtu do të ndihet i hidratuar dhe i freskët. Për të përfituar sa më shumë nga kjo aromë e gjallë, ndiqni dushin tuaj duke mbështjellë disa nga deodorantët tanë Blue Musk Zest Anti-Derspirant dhe përfundoni me një spërkatje të Blue Musk Zest Ujë Tualeti.v

 • Larës i flokëve dhe trupit
 • Krijon një shkumë të bukur të pasur
 • Pastron butësisht lëkurën, skalpin dhe flokët
 • Lë lëkurën dhe flokët të ndjehen më të butë dhe me aromë të bukur
 • Lë skalpin e kokës të ndjehet i hidratuar dhe flokët të ndjehen më të lehtë
 • Aromë e freskët, e këndshme
 • Notat e grejpfrutit, limonit, barbarozës dhe myshkut pa egërsi
 • E pasuruar me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika
 • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • Kapak dhe shishe e riciklueshme*
 • Shishe e bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga India
Clear

Si përdoret

 1. Hidhuni në dush (ose banjë) dhe shtrydhni një sasi larës flokësh dhe trupi nga Blue Musk Zest.
 2. Masazhojeni butësisht në lëkurën, skalpin dhe flokët tuaj dhe lëreni shkumën luksoze t’ju pastrojë.
 3. Shpërlajeni dhe shijoni një aromë të freskët të këndshme gjatë gjithë ditës.

Si përdoret

 1. Hidhuni në dush (ose banjë) dhe shtrydhni një sasi larës flokësh dhe trupi nga Blue Musk Zest.
 2. Masazhojeni butësisht në lëkurën, skalpin dhe flokët tuaj dhe lëreni shkumën luksoze t’ju pastrojë.
 3. Shpërlajeni dhe shijoni një aromë të freskët të këndshme gjatë gjithë ditës.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blue Musk Zest Hair And Body Wash

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Limonene, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Polysorbate 20, Geraniol, Denatonium Benzoate.

My Review for Blue Musk Zest Hair And Body Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.