The Body Shop Kosovo

Blue Musk Zest Anti-Perspirant Deodorant

AROMË AGRUME

VEGAN

Blue Musk Zest Anti-Perspirant Deodorant

AROMË AGRUME

VEGAN

0/5
0 Mendime

Deodoranti ynë Blue Musk Zest Anti-Derspirant do t’ju bëjë të ndjeni erë të freskët agrume gjatë gjithë ditës.

Rrokullisni këtë mrekulli të vogël nën krahë dhe ndjehuni të sigurt. Notat ngritëse të grejpfrutit me lëng, limonit të gjelbër dhe barbarozës së ndritshme do t’ju freskojnë menjëherë. Plus, aroma gjallëruese përmban myshkun tonë klasik pa egërsi, kështu që ju mund të nuhasni mirë dhe të ndiheni mirë.

Kjo formulë punon shumë për të ndihmuar në mbajtjen e djersës gjatë gjithë ditës pa u dukur ngjitëse, në mënyrë që lëkura e nënsqetullave të ndihet e bukur dhe e thatë gjatë gjithë ditës. Kaq i freskët, aq i pastër. I projektuar për të qenë plotësisht pa gjini, ky roll-on bën mrekulli për këdo. Rrëshqiteni menjëherë pas dushit, kur të keni mbaruar një seancë palestër të djersitur ose kurdo që keni nevojë të keni erë të mrekullueshme.

 • Deodorant roll-on kundër djersitjes
 • Pa gjini
 • E lehtë, jo ngjitëse dhe tharje e shpejtë
 • Lë lëkurën e nënsqetullave të ndjehet e pastër, e thatë dhe e freskët gjatë gjithë ditës
 • Ndihmon në maskimin e erës dhe kontrollin e djersës gjatë gjithë ditës
 • Aroma e shijshme, agrume
 • Notat e grejpfrutit, limonit, barbarozës dhe myshkut pa egërsi
 • E pasuruar me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika
 • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Rrëshqisni nën çdo krah.
 2. Nëse ndiheni në disponim, spërkatni pak Ujë Tualeti Blue Musk Zest.
 3. Mos harroni, gjithmonë shmangni aplikimin e deodorantit në lëkurën e thyer dhe nëse shfaqet acarim, ndaloni përdorimin. Mbajeni larg fëmijëve.

Si përdoret

 1. Rrëshqisni nën çdo krah.
 2. Nëse ndiheni në disponim, spërkatni pak Ujë Tualeti Blue Musk Zest.
 3. Mos harroni, gjithmonë shmangni aplikimin e deodorantit në lëkurën e thyer dhe nëse shfaqet acarim, ndaloni përdorimin. Mbajeni larg fëmijëve.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blue Musk Zest Anti-Perspirant Deodorant

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Aluminum Chlorohydrate, Hamamelis Virginiana Water/Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Hydroxypropylcellulose, Parfum/Fragrance, Alcohol, Linalool, Limonene, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Geraniol, Coumarin, Citral.

My Review for Blue Musk Zest Anti-Perspirant Deodorant

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.