The Body Shop Kosovo

Blue Musk Hair and Body Wash

LËKUR E BUTË

AROMË DRURI

Blue Musk Hair and Body Wash

LËKUR E BUTË

AROMË DRURI

0/5
0 Mendime

Blue Musk Hair & Body Wash ju lë të pastër dhe të mbuluar me një aromë druri, aromatike.

E njohur më parë si White Musk® for Men, vendosëm ta riemërtonim këtë aromë sepse besojmë se aromat e shkëlqyera duhet të jenë për të gjithë. Por mos u shqetësoni, aroma nuk ka ndryshuar.

Ndërsa laheni me këtë aromë gjallëruese, ndjehuni të frymëzuar për të shprehur ju të vërtetën. Shkuma e pasur do të lërë lëkurën tuaj të hidratuar dhe lëkurën dhe flokët tuaj të ndihen më të pastër, më të butë dhe me aromë të bukur.  Vazhdoni dushin tuaj me një spërkatje të ujit tualeti Blue Musk dhe dilni nga banja me besimin për të zotëruar fuqinë tuaj.

 • Larës për flokët dhe trupin
 • Krijon një shkumë të bukur të pasur
 • Pastron butësisht lëkurën, skalpin dhe flokët
 • Lë lëkurën dhe flokët të ndjehen më të butë dhe me aromë të bukur
 • Lë skalpin e kokës të hidratuar dhe flokët të ndjehen më të lehtë
 • Aromë aromatike, druri
 • Notat e livandës, barbarozës, drurit të sandalit dhe myshkut pa egërsi
 • E pasuruar me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika
 • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • Kapak dhe shishe e riciklueshme*
 • Shishe e bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga India
Clear

Si përdoret

 1. Hidhuni në dush (ose banjë) dhe shtrydhni një sasi nga larësi jonë e flokëve dhe trupit blu Musk.
 2. Masazhojeni lëkurën, skalpin dhe flokët tuaj dhe lëreni shkumën luksoze t’ju pastrojë butësisht.
 3. Shpërlajeni dhe shijoni aromën e drurit gjatë gjithë ditës.

Si përdoret

 1. Hidhuni në dush (ose banjë) dhe shtrydhni një sasi nga larësi jonë e flokëve dhe trupit blu Musk.
 2. Masazhojeni lëkurën, skalpin dhe flokët tuaj dhe lëreni shkumën luksoze t’ju pastrojë butësisht.
 3. Shpërlajeni dhe shijoni aromën e drurit gjatë gjithë ditës.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Blue Musk Hair and Body Wash

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Polysorbate 20, Coumarin, Denatonium Benzoate.

My Review for Blue Musk Hair and Body Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.