The Body Shop Kosovo

Black Musk Shower Gel

Black Musk Shower Gel

0/5
0 Mendime

Ky xhel dushi Black Musk do të pastrojë dhe aromatizojë lëkurën tuaj me një përzierje të myshkut tonë më të thellë, më të errët dhe sensual. Notat e piperit pikant rozë dhe kremozit ylang-ylang, kombinohen me myshkun e ashpër dhe një bazë sensuale vanilje për t’ju lënë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten. Shtresojeni me produkte të tjera Black Musk për të krijuar aromën.

  • Xhel dushi
  • Aromë e thellë, e errët, sensuale
  • Notat e piperit, ylang-ylang, vaniljes dhe myshkut pa egërsi
  • Shishe e riciklueshme e bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga India
  • 89% përbërës me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

Hidhuni në dush dhe shtrydhni një sasi të Xhelit tonë të dushit nga Black Musk.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum/Fragrance, PEG- 40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Polyglyceryl-2 Caprate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin.

My Review for Black Musk Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.