The Body Shop Kosovo

Black Musk Night Bloom Shower Gel

Black Musk Night Bloom Shower Gel

0/5
0 Mendime

Shkumohuni me xhelin tonë të parezistueshëm të dushit. I mbushur me aromën joshëse të ylang ylang që lulëzon natën dhe një aromë myshku intensiv dhe të ngrohtë të kombinuar me nota heliotrope dhe manaferrash të kuqe me lëng, kjo formulë pa sapun ju lë të ndiheni menjëherë të freskuar dhe me aromë të parezistueshme.

  • Xhel dushi
  • Një aromë e ashpër, tërheqëse orientale e frymëzuar nga lulet që lulëzojnë natën
  • Freskuese dhe pastruese
  • Myshk pa mizori
Clear

Si përdoret

Shkumojeni në dush duke përdorur duart ose një sfungjer.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk Night Bloom Shower Gel

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum / Aromë, Glicerinë, Klorid Natriumi, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Poligliceril-2 Kaprat, Benzoat Natriumi, Sulfosukcinat [email protected], Acid Citrik, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadenis, Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Hydroxycitronellal.

My Review for Black Musk Night Bloom Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.