The Body Shop Kosovo

Black Musk Night Bloom Shower Gel

Black Musk Night Bloom Shower Gel

0/5
0 Mendime

Bëhuni shkumë me xhelin tonë tërheqës Black Musk Night Bloom Dushi dhe ndjehuni të pandalshëm. E mbushur me aromën joshëse të ananasit të lëngshëm, heliotropit të lulëzuar dhe një baze të ngrohtë qelibar dhe myzeqar oriental, kjo formulë pa sapun ju lë të ndiheni menjëherë të freskët, të fuqizuar dhe sensualë.

  • Xhel dushi
  • Aromë tërheqëse, magjepsëse, e pasur
  • Notat e ananasit, heliotropit dhe myshkut pa egërsi
  • Shishe e riciklueshme e bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga India
  • Vegane
  • 89% përbërës me origjinë natyrale
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk Night Bloom Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Parfum/Fragrance, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Benzophenone-3, Linalool, Hydroxycitronellal, Sodium Hydroxide.

My Review for Black Musk Night Bloom Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.