The Body Shop Kosovo

Black Musk Night Bloom Body Lotion

Black Musk Night Bloom Body Lotion

0/5
0 Mendime

I lehtë dhe me teksture që përthithet edhe më lehtë, ky locion trupi me aromë të fortë dhe tërheqëse është i mbushur me aromën tonë Black Musk Night Bloom – një kombinim i ananasit me lëng, heliotropit të lulëzuar dhe një baze të ngrohtë qelibar dhe myshku oriental që ju lë të ndiheni të pandalshëm. Një aromë intensive me efekte të fuqishme, aroma joshëse dhe fuqizuese qëndron me ju pasi ta keni lëmuar këtë mbi lëkurën tuaj. Shtresë me ujë tualeti për një eksperiencë edhe më intensive të aromës.

  • Locion trupi i pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana
  • Aromë tërheqëse, magjepsëse, e pasur
  • Notat e ananasit, heliotropit dhe myshkut pa egërsi
  • Shishe e riciklueshme e bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë Tregtinë e Drejtë të Komunitetit
  • Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk Night Bloom Body Lotion

Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Palmitate, Ceteareth-20, Parfum/Fragrance, Glycerin, Steareth-2, Orbignya Oleifera Seed Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Citric Acid

My Review for Black Musk Night Bloom Body Lotion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.