The Body Shop Kosovo

Black Musk Body Lotion

Black Musk Body Lotion

0/5
0 Mendime

Ky locion i mrekullueshëm e lë lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e aromë me një përzierje të myshkut tonë më të thellë, më të errët dhe më sensual. Notat e ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit janë në kontrast me myshkun e zi të ashpër. Shtresojeni me produkte të tjera Black Musk për të krijuar aromën.

  • Locion trupi
  • Musk pa mizori
  • Një përzierje delikate, e thellë e myshkut dhe erëzave
  • A jeni gati të bini në tundim dhe të bini në dashuri me anën e errët?

Gjalpë Shea nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë
Gjalpi Shea është gjalpi më i pasur dhe më kremoz i gjalpit natyral që ndihmon produktet tona të njollosin lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

  1. Masazhoni në lëkurë.
  2. Lëreni të përthithet përpara se të visheni.

Si përdoret

  1. Masazhoni në lëkurë.
  2. Lëreni të përthithet përpara se të visheni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk Body Lotion

Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Palmitate, Ceteareth-20, Glycerin, Steareth-2, Parfum/Fragrance, Orbignya Oleifera Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Butyrospermum Parkii utter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Disodium EDTA, Limonene, Sodium Hydroxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Isoeugenol, Citric Acid.

My Review for Black Musk Body Lotion

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.