The Body Shop Kosovo

Banana Bath Blend

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

Banana Bath Blend

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Jepini një shtysë banjës tuaj me Përzierjet tona aromatike, të buta dhe frutore. Më shumë sesa banja juaj mesatare me flluska, ne kemi përzier fruta dhe perime të njohura për përmbajtjen e vitaminave dhe antioksidantëve. Përzierja jonë e Banjës me Banane lë lëkurën e thatë të ndjehet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar. Më e mira nga të gjitha, lë lëkurën tuaj të duket më e shëndetshme dhe aromatike si banane e ëmbël. Kujdesi për veten nuk ka patur ndonjëherë aromë më të mirë. Mbyllni derën, vendosni muzikë dhe shijojeni.

  • Dush me flluska të kadifta
  • Lëkura e thatë ndihet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar
  • Përzier me vitamina, antioksidantë dhe minerale
  • Testuar dermatologjikisht
  • Pasuruar me vaj kokosi, vaj avokado dhe pure bananeje të bërë nga banana të dorës së dytë
  • Bërë me 50% plastikë të ricikluar
  • 100% e riciklueshme

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Pure Organike Bananeje. Bananet janë zbutëse natyrale të lëkurës. Dhe ato vijnë aromë bananesh. Ne i kemi shtypur për të bërë pure për linjën tonë më frutore.

Clear

Si përdoret

Ju zgjidhni. Fikni telefonin.
1. Bëni një banjë të nxehtë dhe derdhni rreth një të katërtën e shishes së Përzierjes së Banjës drejt nën ujin e rrjedhshëm.
2. Bëni një trazim të mirë me dorën tuaj dhe kënaquni.
3. Ose kërceni në dush dhe përdoreni si kremin tuaj të zakonshëm të dushit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Banana Bath Blend

Ujë, Vaj Luledielli/ Helianthus annuus Seed Oil, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Parfum / Aromë, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Fenoksietanol, Gliceril Oleat, Benzoat Natriumi, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Vaj Avokadoje/ Persea Gratissima, Ekstrakt Bananeje/ Musa Sapientum, Klorur Natriumi, Hidroksid Natriumi, Niacinamid, Pantenol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Acid Citric, Linalool, Limonene, Kumarin, Denatonium Benzoate, Acid Askorbik, Tokoferol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Karamel Yellow 251 / CI 251 / CI 251 / C1

My Review for Banana Bath Blend

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.