The Body Shop Kosovo

Banana Truly Nourishing Shampoo

PËR FLOKË TË THATË

ZBUT FLOKËT

VEGAN

Banana Truly Nourishing Shampoo

PËR FLOKË TË THATË

ZBUT FLOKËT

VEGAN

0/5
0 Mendime

Nëse dëshironi që flokët tuaj të duken më të lëmueshme, shampoja jonë më e fuqishme se kurrë më parë ushqyese me banane është miku më i mirë i flokëve të thatë dhe të prirur ndaj kërcitjes.

Tani vegan dhe i bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë purenë organike të bananes dhe erë qesharake frutash i lë flokët e thatë të duken më të butë dhe më pak të dredhur. Ndjeni flokët më të butë, më të freskët dhe më të shëndetshëm.*

E bërë me proteinë mëndafshi Vegan, përdorni shampon tonë si pjesë e rutinës sonë me banane me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda dhe për t’i lënë flokët të ndjehen të ushqyer nga rrënja në majë.*

Shampo jonë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, kështu që bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe maskës. Riparon dukshëm flokët. Maska e flokëve vjen së shpejti. Qëndroni të sintonizuar për disponueshmërinë.

** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Shampo për pastrim të butë
 • E përkryer për flokë të thatë të prirur për të kërcyer
 • Lërini flokët të ndjehen të ushqyer nga rrënjët në majë*
 • Lërini flokët të duken më të lëmuar dhe më pak të dredhur*
 • Erë qesharake me fruta
 • Bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Puree Organike e Bananes
Bananet janë një zbutës natyral i lëkurës. I grijmë në pure për linjën tonë frutash.

Clear

Si përdoret

 1. Lagni flokët.
 2. Masazhoni butësisht një sasi shampo me madhësi arre.
 3. Punoni në shkumë nga rrënja në majë.
 4. Shpërlajeni tërësisht dhe ndiqni me kondicionerin tonë ushqyes me banane.

Si përdoret

 1. Lagni flokët.
 2. Masazhoni butësisht një sasi shampo me madhësi arre.
 3. Punoni në shkumë nga rrënja në majë.
 4. Shpërlajeni tërësisht dhe ndiqni me kondicionerin tonë ushqyes me banane.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Banana Truly Nourishing Shampoo

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Musa Sapientum Fruit Extract/Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Hydroxystearate, Glyceryl Caprylate/Caprate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Panthenol, Stearic Acid, Polyquaternium-7, Sodium Gluconate, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Ascorbic Acid, Glycerin, sr-Spider Polypeptide-1, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

My Review for Banana Truly Nourishing Shampoo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.