The Body Shop Kosovo

Almond Hand & Nail Cream

Për duart dhe thonjtë

Hidraton

Almond Hand & Nail Cream

Për duart dhe thonjtë

Hidraton

0/5
0 Mendime

Ofron lehtësim të ëmbël për duart dhe thonjtë e thatë. Kremi ynë i Duarve dhe Thonjve me Bajameve I lë duart tuaja të çmuara të ndjehen plotësisht të ushqyera, të lëmuara dhe të buta.
Ju nuk do të guxonit të mos aplikoni çdo ditë hidratuesin tuaj të fytyrës, por në lidhje me mbajtjen e duarve të sigurta dhe të hidratuara? Ata janë mjaft të dobishme, vazhdimisht në lëvizje me gjithë ato larje, shkrim dhe lëvizje që duhet të bëni. Dhe për të mos përmendur thonjtë tuaj, ku përdorni një ngjyrë të re pothuajse çdo javë. Për gjithçka që ato bëjnë (dhe gjithçka që kalon në to), Kremi ynë i Duarve dhe Thonjve me Bajame është një mënyrë e mirë për të thënë, faleminderit.

Formula jonë është e pasuruar me vaj bajame të ëmbël dhe gjalpë shea të Komunitetit të Tregëtisë së drejtë nga Gana, kështu që është mënyra e duhur luksoze për të ndihmuar në zbutjen dhe hidratimin e duarve dhe thonjve – vetëm disa nga përfitimet e njohura të vajit të bajames për lëkurën. Dhe përveç këtyre përfitimeve të vajit të bajames së ëmbël, ky krem ditor duarsh me bajame është aq i vogël sa ta merrni me vete kudo për hidratimin e vazhdueshëm. Përthithet shpejt kështu që mund ta aplikoni atë dhe të hidheni drejt e në punë. Dorëzojeni!

  • I mban duart të ndjehen luksozisht të buta dhe të ushqyera
  • Zbut thonjtë që punojnë fort
  • Pasuruar me vaj bajamesh të ëmbël dhe Gjalpë Shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Vaji i Sojës. Soja mund të mos jetë një përbërës magjepsës, por na dhuron në vaj të këndshëm esencial që ndihmon lëkurën të mbajë lagështirën brenda.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Sa herë që keni nevojë për një nxitje të hidratimit, shtrydhni një sasi të vogël të Kremit tonë të Duarve dhe Thonjve me Bajame në pëllëmbën e dorës tuaj.
2. Filloni të punoni duke e masazhuar në të gjithë duart dhe thonjtë tuaj.
3. Lëreni të përthithet dhe shijojoni ndjesinë e butë si mëndafsh.
4. Për t’u dhënë duarve tuaja të çmuara pak kujdes brenda natës, provoni të përdorni kremin tonë të duarve dhe thonjve me Dorezat e Hidratimit prej pambuku organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë një herë në javë.

Si përdoret

1. Sa herë që keni nevojë për një nxitje të hidratimit, shtrydhni një sasi të vogël të Kremit tonë të Duarve dhe Thonjve me Bajame në pëllëmbën e dorës tuaj.
2. Filloni të punoni duke e masazhuar në të gjithë duart dhe thonjtë tuaj.
3. Lëreni të përthithet dhe shijojoni ndjesinë e butë si mëndafsh.
4. Për t’u dhënë duarve tuaja të çmuara pak kujdes brenda natës, provoni të përdorni kremin tonë të duarve dhe thonjve me Dorezat e Hidratimit prej pambuku organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë një herë në javë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Almond Hand & Nail Cream

Aqua (Tretës / Solvent), Glicerinë (Humektant), Alkool Cetearyl (Emulsifikues), Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis (Agjent Zbutës i Lëkurës), Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës) (Emolient), Propilen Glikol (Humektant), Isopropyl Palmitate (Emolient), Vaj Soje/ Glyine Soja (Emolient / Agjent Zbutës i Lëkurës), Hydrogenated Ethylhexyl Olivate (Agjent Zbutës për Lëkurën), Dimethicone (Agjent Zbutës i Lëkurës), Alkool Benzil (Konservant), Glyceryl Stearate (Emulsifikues), Mjaltë (Shtesë Natyrale), Pantenol (Agjent Zbutës për Lëkurën / Flokët), PEG-100 Stearate (Surfaktant), Fenoksietanol (Konservant), Alkool Fenetil (Përbërës Aromatizues), Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa (Emolient), Xanthan Gum ( Modifikuesi i Viskozitetit), Parfum Aroma), Kaprilil Glikol (Agjenti Zbutës i Lëkurës), Fosfat Dicetil (Emulsifikues), Fosfat Ceteth-10 (Emulsifikues), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (Stabilizues/ Modifikuesi i Viskositetit), Tetrasodium Glutamate Diacetate (Agjent Reduktues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Hidroksid Natriumi (Rregullues i pH), Linalool (Përbërës aromatizues), Vaj ulliri i hidrogjenizuar i Pasapunifikuar (Agjent i Zbutjes së Lëkurës), Hidroksikitronellal (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Kumarin (Përbërës Aromatizues), Acid Citrik (Rregullues i pH), CI 15985 (Ngjyrues).

My Review for Almond Hand & Nail Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.