The Body Shop Kosovo

Almond Nail and Cuticle Oil

Për lëkurë të thatë

Almond Nail and Cuticle Oil

Për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Qetësoni dhe kujdesuni për thonjtë dhe kutikulat tuaja me vajin tonë praktik në formë lapsi dy-në-një. Ky vaj i pasur dhe efektiv përmban vaj bajame të ëmbël për të zbutur dhe mirëmbajtur kutikulat të shëndetshme.

  • Vaj për thonjtë & kutikulat
  • Zbut thonjtë dhe kutikulat
  • Kujdes ekspert për duart dhe thonjtë
  • I domosdoshëm për një manikyr të mirë
  • Vaj bajameje të ëmbëlVaj ulliri organik nga Campania, Itali, miratuar nga Komuniteti I Tregëtisë të Drejtë

Vaj Ulliri i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky ar i lëngshëm ka ndihmuar me zbutjen e lëkurës për mijëra vite. Vaji jonë vjen nga ullishtet e Italisë jugore.

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Clear

Si përdoret

Masazhojeni në kutikulat tuaja.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Almond Nail and Cuticle Oil

Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis (Agjent Zbutës për Lëkurën), Lanolin (Zbutës), Vaj Ulliri/ Olea Europaea (Zbutës), Vaj Glycine Soja (Agjent Zbutës për Lëkurën), Vaj Gruri/ Triticum Vulgare (Zbutës),Vaj I Farës së Rrushit/Vitis Vinifera , Esteret e Kolesterolit / Lanosterolit C10-30 (Agjent Zbutës për Lëkurën), Cera Alba (Emulgifikues/ Zbutës), Silicë Sililati (Agjent Zbutës për Lëkurën), Proteina e Tollës së Kokolit të Hidrolizuar (Agjent Zbutës për Lëkurën), Tokoferol (Antioksidant), Parfum (Aromatizues), Proteina e perimeve e hidrolizuar (Agjenti i kondicionimit të lëkurës), Vaji i farës Carthamus Tinctorius (Okluziv, Agjent i kondicionimit të lëkurës), Aqua (tretës / solvent), Panthenol (Agjent Zbutës për Lëkurën/ flokët), Hexyl Cinnamal (Përbërës aromatizues), ekstrakt Equisetum Hiemale (Shtesë Natyrale, )Retinil Palmitate (Agjent Zbutës për Lëkurën), Tetraheksildecil Askorbat (Antioksidant), Acid 3-Hidroksibenzoik (Agjent Zbutës për Lëkurën), Linalool (Përbërës Aromatzues), Hidroksicitronellal (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Coumarin (Përbërës aromatizues), Acid limoni (Rregullues i pH).

My Review for Almond Nail and Cuticle Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.