The Body Shop Kosovo

Avocado Lip Mask

PËR BUZË SHUMË TË THATA

USHQEN DHE HIDRATON NË MËNYRË INTENSIVE

VEGAN

Avocado Lip Mask

PËR BUZË SHUMË TË THATA

USHQEN DHE HIDRATON NË MËNYRË INTENSIVE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Nëse ndiheni që keni buzë të thata, kushtojini kujdes me maskën e natës Avocado, e cila ka një efekt intensiv dhe i bën ato menjëherë më të buta dhe më të hidratuara.

Maska e buzëve është e pasuruar me 98% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin e avokados me burim të qëndrueshme nga Afrika e Jugut, i pasur me acide yndyrore dhe vitamina, i njohur për vetitë e tij thellësisht ushqyese. Formula është e plotësuar me gjalpin e sheas që ushqehen intensivisht, bërë me dorë në kuadrin e programit të Tregtisë së Ndershme të Komunitetit në Ganë dhe vajit të ullirit të prodhuar në kuadrin e programit të Tregtisë së Ndershme të Komunitetit në Francë.

Maska ka një përbërje kremoze që shkrihet në buzë, duke i lënë të ndihen rehat. Ju duhet të aplikojnë një sasi të vogël para gjumit për t’u zgjuar me buzë që  ndjehen të buta, të lëmuar dhe të hidratuar.

Maska e buzëve Avocado është në dispozicion në një paketim alumini 100% të riciklueshme* . Kjo bën të mundur që të kujdeseni çdo herë për veten tuaj për të treguar kujdes dhe qëndrim ndaj planetit.

  • Maskë për buzë nate me ushqim intensiv
  • Për buzë shumë të thata
  • Pasuruar me 98% përbërës me origjinë natyrore
  • Formula vegane e çertifikuar nga Shoqëria Vegan

 

Clear

Si përdoret

1. Aplikojeni një shtresë të hollë të maskës në buzë të pastra dhe të thata.
2. Në mëngjes do të zgjoheni me buzë të buta, të lëmuara dhe intensivisht të ushqyera dhe të hidratuara.
3. Përdorni një herë në javë si kujdes shtesë ose sipas nevojave tuaja personale.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Avocado Lip Mask

Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Oryza Sativa Bran Oil/Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Oryza Sativa Bran Wax/Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Parfum/Fragrance, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Tocopheryl Acetate, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Citric Acid, Alumina, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1 Lake.

My Review for Avocado Lip Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.