The Body Shop Kosovo

Avocado Hand Balm

Avocado Hand Balm

0/5
0 Mendime

Ndihmoni që pëllëmbët e thatë dhe gishterinjte të ndihen më të butë dhe të mbrojtur nga thatësia me balsamin tonë të duarve Avokado.

E prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin e avokados Hass me burim të qëndrueshëm nga Afrika e Jugut dhe gjalpë shea të prodhuar me dorë nga Community Fair Trade nga Gana, balsami ynë vegan i jep thonjve dhe kutikulave dashuri dhe kujdes duke ushqyer lëkurën e thatë deri shumë të thatë me lagështi 96 orë.

Formula jonë është jo e yndyrshme, jo ngjitëse dhe thithëse e shpejtë. Gjithashtu, ka aromë freskuese jeshile dhe kremoze dhe vjen në një tub të madhësisë së udhëtimit, kështu që është e lehtë të mbani putrat tuaja të qeta dhe të hidratuara intensivisht në lëvizje.

Thjesht nxirrni një sasi pasi të lani ose dezinfektoni duart. Jepuni atyre duarve kujdesin gjatë gjithë kohës që meritojnë.

  • Balsam dore
  • E përkryer për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
  • Ushqeni duart me lagështi 96 orë
  • Formulë thithëse e shpejtë, shumë e pasur
  • Prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Avocado Hand Balm

My Review for Avocado Hand Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.