The Body Shop Kosovo

Avocado Body Yogurt

PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË

48 ORE HIDRATIM

VEGAN

Avocado Body Yogurt

PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË

48 ORE HIDRATIM

VEGAN

0/5
0 Mendime

Jeni vonuar në dush? Përcillni rutinën tuaj në mënyrë të shpejtë kur dilni nga vaska me jogurtin tonë trupor me avokado që absorbohet shpejt. Ky superhero që kursen kohë zhytet menjëherë në lëkurë (edhe nëse është e lagësht) në mënyrë që të mund të dilni jashtë, të hidratoni dhe të vazhdoni drejtpërdrejt me ditën tuaj. Çertifikuar nga Shoqëria Vegane, është bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj avokadoje nga Afrika e Jugut. Hidhni një copë nga ky xhel-krem i lehtë dhe jo i yndyrshëm mbi lëkurën normale në të thatë për ta lënë atë të ndjehet më e butë gjatë gjithë ditës, menjëherë e lëmuar dhe e hidratuar me lagështi 48 orë. Madje i jep atij trupi të bukur një shkëlqim të shëndetshëm.

Ne pothuajse harruam. Jogurtët tanë të trupit janë të riciklueshëm* dhe tani vijnë në vaskë plastikë 100% të ricikluar**, të cilat përfshijnë plastikë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi.

*Aty ku lejojnë objektet lokale. **Pa përfshirë kapakun.

 • Hidratues për trupin
 • E përkryer për lëkurën normale në të thatë
 • Hidratoni lëkurën me lagështi për 48 orë
 • Erë jeshile dhe kremoze
 • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Hyni dhe dilni nga dushi si rrufe.
 2. Merni një copë nga jogurti i trupit tonë dhe masazhoni lëkurën e lagur ose të tharë me peshqir.
 3. Tani vishni disa rroba! Ju nuk keni nevojë të prisni që hidratuesi ynë të zhytet në lëkurë.

Si përdoret

 1. Hyni dhe dilni nga dushi si rrufe.
 2. Merni një copë nga jogurti i trupit tonë dhe masazhoni lëkurën e lagur ose të tharë me peshqir.
 3. Tani vishni disa rroba! Ju nuk keni nevojë të prisni që hidratuesi ynë të zhytet në lëkurë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Avocado Body Yogurt

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Dimethicone, Butylene Glycol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Carbomer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Xanthan Gum, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Avocado Body Yogurt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.