The Body Shop Kosovo

Avocado Body Scrub

ZBUTË DHE PASTRON LËKURËN E THATË

EKSFOLIUES I PASUR I TRUPIT

VEGAN

Avocado Body Scrub

ZBUTË DHE PASTRON LËKURËN E THATË

EKSFOLIUES I PASUR I TRUPIT

VEGAN

0/5
0 Mendime

Aplikoni  butësisht atë trup të bukur dhe ndjeni lëkurën tuaj të butë me pastrimin e trupit tonë avokado.

Tani e bërë me 96% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin avokado nga Afrika e Jugut, eksfoliuesit tanë të pasur dhe të butë largojnë qelizat e lëkurës së vdekur për të lënë lëkurën e thatë të ndjehet më e butë.

Ky pastrim i freskët tani vjen në paketim të riciklueshëm. * Vaskë e bërë edhe me 100% plastike të ricikluar, duke përfshirë edhe plastikën e recikluar të Komunitetit t nga India. Kjo do të thotë që ju mund të doni planetin tuaj ndërsa ju e doni dhe buff trupin tuaj.

 • Eksfoliues i pasur i trupit
 • Perfekte për lëkurë të thatë
 • Lëreni lëkurën të ndjehet më e butë dhe e pastruar
 • Erë delikate e freskët
 • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrore
 • Certifikuar nga shoqëria vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikoni mbi lëkurë të thatë ose të lagur në lëvizje rrethore.
 2. Shpërlarjeni.
 3. Ndjeni lëkurën të butë dhe të lëmuar.
 4. Lëkura juaj tani është gati për pastrim dhe hidratues.

Si përdoret

 1. Aplikoni mbi lëkurë të thatë ose të lagur në lëvizje rrethore.
 2. Shpërlarjeni.
 3. Ndjeni lëkurën të butë dhe të lëmuar.
 4. Lëkura juaj tani është gati për pastrim dhe hidratues.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Avocado Body Scrub

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Perlite, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Juglans Regia Shell Powder/Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Denatonium Benzoate, Citric Acid, Caramel, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Avocado Body Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.