The Body Shop Kosovo

Arber Hair & Body Wash

Arber Hair & Body Wash

5/5
1 Mendime
"Deri tani shampo me e mire qe kam perdorur!"
Lexo më shumë

Larësi ynë i Flokëve dhe Trupit Arber kombinon përfitimet e një larësi freskues trupi dhe një shampoje të butë për një pastrim pa mundim nga koka te këmbët.
Pavarësisht nëse doni të freskoheni me një dush në mëngjes, në palestër ose para gjumit, lereni këtë mik të vogël të kujdeset për përkëdheljet. Harrojeni investimin në një regjim të tërë, Larësi ynë i Trupit Arbër është një larës flokësh dhe trupi në një tubetë të vogël të pastër. Është perfekte për kur jeni në lëvizje, me nxitim ose thjesht kërkoni të freskoheni pa mundim.
Kjo formulë me shumë funksione e lë lëkurën dhe flokët të ndjehen të pastra, të freskëta dhe të buta. Pjesa me e mire? Larësi i Flokëve dhe Trupit i The Body Shop është I pëlqyer nga shumë për aromën e tij sensuale. Thjesht shkumoni me këtë xhevahir gjithçka-në-një dhe zbuloni shënime të lime-t, koriandrit të lehtë dhe drurit të lëmuar të sandalit.

  • Larës 2-në-1 për trupin dhe flokët
  • Ndihmon për pastrimin e lëkurës dhe zbutjen e flokëve
  • Një aromë drusore sensuale e lime-t, koriandrit dhe drurit të sandalit
Clear

Si përdoret

1. Shtrydhni një sasi të vogël të Larësit tonë të Flokëve dhe Trupit Arber (një sasi e vogël zgjat shumë).
2. Masazhojeni atë në lëkurë dhe flokë, duke e shndërruar në shkumë në banjë ose dush.
3. Shpëlajeni të gjithin dhe keni mbaruar!
4. Nëse nuk merrni mjaft nga ajo aromë drusore, plotësojeni atë me Eau de Toilette Arber.

Si përdoret

1. Shtrydhni një sasi të vogël të Larësit tonë të Flokëve dhe Trupit Arber (një sasi e vogël zgjat shumë).
2. Masazhojeni atë në lëkurë dhe flokë, duke e shndërruar në shkumë në banjë ose dush.
3. Shpëlajeni të gjithin dhe keni mbaruar!
4. Nëse nuk merrni mjaft nga ajo aromë drusore, plotësojeni atë me Eau de Toilette Arber.

5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Arome perfekte

January 2022

Deri tani shampo me e mire qe kam perdorur!

nik87
Shopping Cart

Përbërësit

Arber Hair & Body Wash

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Parfum / Aromë, Ujë Lulesh Anthemis Nobilis, Polisorbat 20, Klorur Natriumi, Laurat Gliceril, Fenoksietanol, Pantenol, Benzoat Natriumi, QuaterniumPropilien Glikol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Acid Citrik, Linalool, Limonene, Acid Glikolik, Hidroksid Natriumi, Vaj Lulesh Anthemis Nobilis, Sorbat Kaliumi.

My Review for Arber Hair & Body Wash

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.