The Body Shop Kosovo

Aloe Calming Toner

Për lëkurë të ndjeshme

Ndjesi qetësues

Vegan

Aloe Calming Toner

Për lëkurë të ndjeshme

Ndjesi qetësues

Vegan

0/5
0 Mendime

Lëreni ndjenjën e qetësisë t’ju pushtojë me Tonerin tonë Qetësues me Aloe. Është një formulë freskuese që ndihmon për të mbajtur lëkurën nën kontroll. Edhe shumë delikat gjithashtu.
Të tonifikosh apo të mos tonifikosh? Duket të jetë një pyetje mjaft e zakonshme. Por nëse keni një lëkurë të thatë dhe të ndjeshme, atëherë një toner me aloe vera është një domosdoshmëri absolute. Pse? Jo vetëm që mund të ndihmojë në qetësimin e shpirtit tuaj të ndjeshëm, por gjithashtu ndihmon në heqjen e papastërtive që mund të lihen pas pastrimit: papastërtitë, pluhurat, makeup-i dhe ato qeliza të vdekura, që e bëjnë lëkurën tuaj më të lodhur.
Ka kaluar koha e tonerave tharës që zhveshin lëkurën nga të gjitha të mirat e saj. Vetëm një kalim freskues i tonerit tonë të pasuruar me aloe në fytyrën tuaj do të ndihmojë që gjërat të ndihen të ushqyera dhe të hidratuara, duke lejuar që lëkura juaj e bukur të shkëlqejë.
Toneri Qetësues me Aloe i The Body Shop është pasuruar me aloe vera të Komitetit të Tregëtisë të Lirë nga Campeche, Meksikë. Mund të duket e ashpër me pjesën e jashtme me gjemba, por në brendësi aloe vera është shumë e butë. Kjo është arsyeja pse është e përshtatshme në mënyrë të përkryer për të qetësuar lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Çfarë lehtësimi!

  • Formuluar posaçërisht për të qetësuar dhe ushqyer lëkurën e thatë dhe të ndjeshme
  •  Ndihmon lëkurën të ndihet e hidratuar, e butë dhe elastike
  •  Pasuruar me aloe vera të Komitetit të Tregëtisë të Lirë nga Campeche, Meksikë

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Jepini lëkurës tuaj një pastrim të lehtësë pari, me Larësin Tonë Qetësues Kremoz me Aloe.
2. Lagni një tampon pambuku me Tonerin tonë Qetësues me Aloe dhe kalojeni atë mbi fytyrën dhe qafën tuaj.
3. Zogjtë e mëngjesit duhet të hidratohen me Kremin Tonë Të Ditës Qetësues me Aloe para se të dilni për ditën. Bufët e natës duhet të përdorin Kremin Tonë Të Natës Qetësues Me Aloe para gjumit.

Si përdoret

1. Jepini lëkurës tuaj një pastrim të lehtësë pari, me Larësin Tonë Qetësues Kremoz me Aloe.
2. Lagni një tampon pambuku me Tonerin tonë Qetësues me Aloe dhe kalojeni atë mbi fytyrën dhe qafën tuaj.
3. Zogjtë e mëngjesit duhet të hidratohen me Kremin Tonë Të Ditës Qetësues me Aloe para se të dilni për ditën. Bufët e natës duhet të përdorin Kremin Tonë Të Natës Qetësues Me Aloe para gjumit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Aloe Calming Toner

Ujë, Pentilen Glikol, Sorbitol, Butilen Glikol, Glicerinë, Propanediol, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Pluhur Lëngu Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acid Citrik, Hidroksid Natriumi.

My Review for Aloe Calming Toner

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.