The Body Shop Kosovo

Aloe Cream Cleanser

Për lëkurë të ndjeshme

Aloe Cream Cleanser

Për lëkurë të ndjeshme

0/5
0 Mendime

Ky pastrues i pasur kremoz dhe qetësues hidraton dhe pastron butësisht lëkurën e ndjeshme. Shkrini papastërtitë dhe zbuloni lëkurën që ndihet e pastër, e freskuar dhe e qetë.

  • Formuluar për lëkurë të ndjeshme
  • Aloe e Pastër e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë në Campeche, Meksikë
  • Pa aromë, ngjyrues ose alkool të shtuar
  • Formuluar pa konservantë
  • Qetësoni dhe zbutni lëkurën e ndjeshme me fuqinë e Aloe Vera.

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në fytyrë dhe qafë.
2. Fshijeni me një tampon pambuku ose shpëlajeni me ujë të pastër.

Si përdoret

1. Masazhojeni në fytyrë dhe qafë.
2. Fshijeni me një tampon pambuku ose shpëlajeni me ujë të pastër.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Aloe Cream Cleanser

Ujë, Pentilen Glikol, Butilen Glikol, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbitol, Glicerinë, Gliceril Stearate Citrat, Propanediol, Alkool Cetearyl, Gliceril Stearat, Dimethicone, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Fosfat Disodiumi, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acid Citrik, PEG-30 Dipolihidroksistarat, Hidroksid Natriumi, Trideceth-6.

My Review for Aloe Cream Cleanser

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.