The Body Shop Kosovo

Aloe Caring Roll-on Deodorant

Për lëkurë të ndjeshme

Qetëson dhe zbut lëkurën

Vegan

Aloe Caring Roll-on Deodorant

Për lëkurë të ndjeshme

Qetëson dhe zbut lëkurën

Vegan

0/5
0 Mendime

Ky deodorant me aloe vera qetëson dhe freskon sqetullat tuaja shumë delikatë dhe të ndjeshme.
Le të tregohemi realistë për një moment. Nuk na intereson nëse i depiloni apo jo. Nëse kujdesi për sqetullat tuaja do të thotë që ju mund të jetoni duke u ndier të bukura dhe me vetëbesim çdo ditë, atëherë ne ju mbështesim.
Deodoranti ynë Aloe Caring Roll-on është i butë, qetësues dhe i përsosur për lëkurë të ndjeshme. Nuk do të gjeni ndonjë aromatuzues, ngjyrues ose alkool brenda tij. Por do të zbuloni se ky deodorant roll-on është i pasur me aloe vera të marrë sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë – një shpëtimtar natyral me të gjitha përfitimet hidratuese dhe freskuese që mund të ofrojë aloe vera për lëkurën.
Përballeni me skuqje, gunga apo lëkurë të thatë? Mos u shetësoni, thjesht mund të keni nevojë për pak kujdes me aloe vera. Ky deodorant me aloe vera aplikohet butësisht në sqetullat tuaja duke i mbajtur të freskëta, të qeta dhe të thata. Dhe gjithashtu ka aromë mjaft të mrekullueshme. Ju mund ti hidhni krahët lart, të kërceni siç ju thotë zemra juaj ose të përqafoni këdo, pa ndonjë shqetësim.
Pse të mos e trajtoni lëkurën tuaj të thatë dhe të ndjeshme me më shumë produkte me aloe vera të The Body Shop?

  • Delikat edhe në lëkurën më të ndjeshme
  • Pasuruar me aloe të marrë sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Campeche, Meksikë
  • Nuk përmban aromatizues, ngjyrues, alkool ose konservantë të shtuar

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Aplikoni pak (ose shumë) në sqetulla të thata.
2. Jepini një minutë kohë për të bërë magjinë e saj dhe kaq ishte. Kaq e thjeshtë.

Si përdoret

1. Aplikoni pak (ose shumë) në sqetulla të thata.
2. Jepini një minutë kohë për të bërë magjinë e saj dhe kaq ishte. Kaq e thjeshtë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Aloe Caring Roll-on Deodorant

Ujë, Klorohidrat Alumini, Steareth-2, Eter Stearil PPG-15, Glicerinë, Butilen Glikol, Steareth-21, Glikol Pentilen, Fenoksietanol, Pantenol, Stereti Gliceril, Pluhur Lëngu Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Benzat Natriumi, Bisabolol, BHT.

My Review for Aloe Caring Roll-on Deodorant

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.