The Body Shop Kosovo

Aloe Multi-Use Soothing Gel

Për lëkurë të ndjeshme

Jo i yndyrshëm

Aloe Multi-Use Soothing Gel

Për lëkurë të ndjeshme

Jo i yndyrshëm

5/5
1 Mendime
"Ka kohe qe perdori produkte te linjes :” Aloe vera” hera pare qe e provoj gellin,e hidraton dhe e freskon lekuren perthithet menjehere nga lekura. E preferoj dhe e rekomandoj edhe si qetesues nga djegiet e diellit."
Lexo më shumë

Xheli ynë qetësues me shumë përdorime Aloe është thjesht gjëja e duhur për lëkurën e thatë ose të ndjeshme. I mbushur me aloe vera organike të Komuntetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika, ndihmon në qetësimin dhe hidratimin e lëkurës që ka nevojë për pak kujdes, duke e lënë të ndihet më e butë dhe të duket më e shëndetshme. Ky xhel aloe vera është jo i yndyrshëm, i lehtë dhe përthithet lehtësisht në lëkurën tuaj. Përhapni në mënyrë liberale formulën tonë në lëkure, ne e kemi të mbuluar kujdesin për lëkurën tuaj të ndjeshme.
Ka kaq shumë mënyra të mrekullueshme për të përdorur këtë xhel aloe: si një krem hidratues i përditshëm dhe një maskë nate, për të përmendur disa. Pavarësisht nëse jeni duke përdorur xhelin tonë aloe vera për fytyrën ose lëkurën, mund të thithni të gjitha përfitimet e këtij produkti të dobishëm dhe të zellshëm të aloe vera-s.
Nuk mund të ngopeni me xhelin tonë qetësues të aloe verës? Epo, ka shumë më tepër në linjën tonë të kujdesit për lëkurën me aloe vera.

  • Ndihmon në qetësimin dhe freskimin nga koka te këmbët
  • Ultra-hidratues dhe freskues
  • I butë për lëkurë të ndjeshme
  • Jo i yndyrshëm

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Shtrydhni pak xhel në duar dhe lëmojeni mbi fytyrën tuaj pas pastrimit, ose trupin tuaj sa herë që dëshironi.
2. Nëse dëshironi një goditje të vërtetë lagështie, lini një shtresë më të trashë gjatë natës.
3. Mos harroni të lini sytë dhe buzët të paprekura

Si përdoret

1. Shtrydhni pak xhel në duar dhe lëmojeni mbi fytyrën tuaj pas pastrimit, ose trupin tuaj sa herë që dëshironi.
2. Nëse dëshironi një goditje të vërtetë lagështie, lini një shtresë më të trashë gjatë natës.
3. Mos harroni të lini sytë dhe buzët të paprekura

5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Gell i mrekullueshem

February 2022

Ka kohe qe perdori produkte te linjes :” Aloe vera” hera pare qe e provoj gellin,e hidraton dhe e freskon lekuren perthithet menjehere nga lekura.

E preferoj dhe e rekomandoj edhe si qetesues nga djegiet e diellit.

_itsqendresaaaa
Shopping Cart

Përbërësit

Aloe Multi-Use Soothing Gel

Ujë, Pentilen Glikoli, Propanediol, Glicerinë, Fenoksietanol, Akrilate / C10-30 Alkil Akrilat Crosspolimer, Pluhur Lëngu Aloe Barbadensis, Hidroksid Natriumi, Kaprilil Glikol, Trisodium Etilenediamine Disuccinate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Trideceth-6.

My Review for Aloe Multi-Use Soothing Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.