The Body Shop Kosovo

Aloe Soothing Moisture Lotion SPF15

Për lëkurë të ndjeshme

Qetëson

Vegjetarian

Aloe Soothing Moisture Lotion SPF15

Për lëkurë të ndjeshme

Qetëson

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Gjetja e produkteve të duhura për lëkurën sensitive është e vshtirë. Mund të jetë e qtë në një moment dhe e irrituar në një moment tjetër. Është edhe më e vështirë kur përdorni produktet e gabuara për lëkurën. Prandaj na lejoni t’ju prezantojmë Aloe Soothing Moisture Lotion SPF15, një krem hidratues qetësues që ndihmon lëkurën e ndjeshme të ndihet më e butë, e ushqyer dhe e kujdesur me dashuri.
Pasuruar me një heroinë antike hidratuese, të marrë sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika, ky locion qetësues përbën një hap të rëndësishëm në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën në mëngjes. Jo vetëm që ndihmon në hidratimin e lëkurës tuaj për një ditë të gjatë përpara, por gjithashtu do të merrni një dozë shtesë të SPF përveç kremit tuaj të përditshëm të diellit. Është një locion hidratues i butë, jo i yndyrshëm, i pasuruar me aloe, kështu që mund ta vendosni atë në mëngjes dhe të jeni të qetë për të bërë gjërat më të rëndësishme në ditën tuaj.
Nëse jeni duke kërkuar një locion me aloe vera për fytyrën, atëherë mos kërkoni tjetër veç kremit të ditës me Aloe të The Body Shop. Është një nga më të preferuarit në linjën Aloe Vera për aftësinë e tij për të hidratuar butësisht lëkurën e lodhur kur i nevojitet më shumë, duke sjellë qetësimin e nevojshëm edhe për njerëzit më të ndjeshëm.

  • I butë dhe delikat ndaj lëkurës së ndjeshme
  • Pasuruar me aloe vera të marrë sipas Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika
  • Një krem hidratues qetësues me SPF 15

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

Së pari, rifreskoni lëkurën tuaj me një pastrim të butë. Pse të mos provoni Larësin tonë Kremoz me Aloe?
Ndiqni me Tonerin tonë Qetësues me Aloe për një ndjesi ekstra pastërtie.
Shtrydhni një sasi të vogël të locionit Aloe Soothing Moisture Moisture SPF15 në majë të gishtave dhe përhapeni në të gjithë fytyrën dhe qafën (butësisht).

Si përdoret

Së pari, rifreskoni lëkurën tuaj me një pastrim të butë. Pse të mos provoni Larësin tonë Kremoz me Aloe?
Ndiqni me Tonerin tonë Qetësues me Aloe për një ndjesi ekstra pastërtie.
Shtrydhni një sasi të vogël të locionit Aloe Soothing Moisture Moisture SPF15 në majë të gishtave dhe përhapeni në të gjithë fytyrën dhe qafën (butësisht).

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Aloe Soothing Moisture Lotion SPF15

PËRRBËRËSIT AKTIVË: Octisalate (5,0% w / w), Avobenzone (3,0% w / w), Octinoxate (2,9% w / w), Octocrylene (2,2% w / w).
PËRBËRËSIT JOAKTIVË: Ujë, C12-15 Alkyl Benzoate, Gliceril Stearate, Glicerinë, Butylene Glycol, Caprylic / Capric Trigliceridet, Sorbitol, Cetearyl Alkooli, Potassium Cetyl Phosphate, Vaj i farës së Susamit(Sesame) , Dimethicone, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Pantenol, Gjalp Shea /Butyrospermum Parkii, Pluhur Lëngu Aloe Vera/ Aloe Barbadensis Leaf , Xanthan Gum, Carbomer, Bisabolol, Sorbat Kaliumi, Tetrasodium EDTA, Hidroksid Natriumi, Akrilate / C10-30 Alkil Akrilat Crosspolimer, Pentilen Glukol, BHT, Ekstrakt Tërshëre/ Avena Sativa , Acid Citrik

My Review for Aloe Soothing Moisture Lotion SPF15

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.