The Body Shop Kosovo

Aloe Soothing Eye & Lip Contour Care

PËR LËKURË TË NDJESHME

QETËSON & HIDRATON

Aloe Soothing Eye & Lip Contour Care

PËR LËKURË TË NDJESHME

QETËSON & HIDRATON

0/5
0 Mendime

Krem-Xhel i butë qetësues për konturet e syve dhe buzëve dhe buzët. Sjell lehtësim përmes një efekti hidratues dhe ftohës dhe zvogëlon shenjat e lëkurës së ndjeshme. Hidraton dhe ndihmon në mbrojtjen nga acarimi i shkaktuar nga thatësia. Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Campeche, Meksikë. Formuluar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. Formuluar pa alkool, ngjyrues, aromë, konservantë.

  • Kujdes qetësues i konturit të syve dhe buzëve
  • Hidraton, rehaton, qetëson
  • Thithet lehtë dhe butë
  • Me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Campeche, Meksikë
  • Testuar oftalmologjikisht dhe dermatologjikisht
  • I përshtatshëm për përdoruesit e lenteve të kontaktit
Clear

Si përdoret

1. Vendosni kitin e kujdesit për konturin, në konturet e syve dhe buzëve tuaja dhe pastaj në vetë buzët tuaja
2. Kjo mund të bëhet para se të aplikohet kremi hidratues për sytë / buzët, ose më vete.
3. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.

Si përdoret

1. Vendosni kitin e kujdesit për konturin, në konturet e syve dhe buzëve tuaja dhe pastaj në vetë buzët tuaja
2. Kjo mund të bëhet para se të aplikohet kremi hidratues për sytë / buzët, ose më vete.
3. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Aloe Soothing Eye & Lip Contour Care

Ujë, Gliceril Stearat Citrat, Pentilen Glikol, Ciklopentasiloksan, Fosfat Amidoni Hidroksipropil, Alkool Cetearil, Cikloheksasiloksan, Propanediol, Oligosakarid Alfa-Glukan, Betaine, Vaj Susami/ Sesamum Indicum , Caprylic/Capric Triglyceride, Pantenol, Fosfat Kaliumi, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Pluhur Lëngu Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Fosfat Dikaliumi, Allantoin, Vaj Perimesh i Hidrogjenuar, Sodium Stearoyl Glutamate, Acid Kaprihidroksamik, , Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Bisabolol, Ekstrakt I Farës Polygonum Fagopyrum, Hidroksid Natriumi, Tokoferol, Acid Citrik.

My Review for Aloe Soothing Eye & Lip Contour Care

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.