The Body Shop Kosovo

Aloe Soothing Day Cream

Për lëkurë të ndjeshme

Qetësues

Vegan

Aloe Soothing Day Cream

Për lëkurë të ndjeshme

Qetësues

Vegan

5/5
1 Mendime
"Me kane rekomanduar kete krem per shkak qe lekura ime gjithmone ka qene shume e thate dhe disa pjese gjithmone i kam pasur te irrutuara nga thatesia por kur fillova ta perdor, kremi ka pasur efekt te menjehershem, lekura ime qendron e hidratuar dhe e bute gjate te dites, zonat e irrituara nuk me shfaqen dhe po me jep shkelqim shume te mire qe nga momenti qe kam filluar ta perdori, e perdor qdo dite dhe mezi po pres te filloj edhe me kremin e nates!!!"
Lexo më shumë

Kremi ynë i Ditës Qetësues me Aloe është si një përqafim i vogël për lëkurën e ndjeshme, duke zbutur butësisht rrugën e saj për tek llojet e lëkurës të thatë duke lënë lëkurën të ndihet e freskuar, e bukur dhe e butë. Merrni frymë, nxirreni dhe thithni mrekullitë e kremit hidratues të aloe vera-s tonë.
Është pasuruar me aloe vera të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika: me gjemba nga jashtë, xhel i butë qetësues nga brenda. Formula jonë e Kremit Hidratues me Aloe Vera është e dobishme për tu pasur në kabinetin e banjës, veçanërisht nëse jeni duke kërkuar një shtesë qetësuese në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës. Ndihet aq qetësues ndërsa aplikohet dhe lëkura do të ndihet e ushqyer në një kohë të shkurtër.
Ashtu si shumë prej të mirave në linjën tonë Aloe, Kremi i Ditës me Aloe I The Body Shop është delikat, i butë dhe i dashur ndaj llojeve të lëkurës së thatë ose të ndjeshme. Ju ndihmon kur zonat e thata bëhen shqetësuese ose lëkura juaj po ndihet më pak se e impresionuar. Prandaj, lër vend për një produkt më shumë dhe fillo ditën tënde me kremin hidratues të mençur të aloes.

  • Një formulë e mirë, e kujdesshme dhe e butë për lëkurën e ndjeshme
  • Pasuruar me aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • Përdoreni çdo ditë për lëkurë me pamje të shëndetshme

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

1. Filloni me një larës të butë. Larësi ynë Kremoz Qetësues me Aloe është i duhuri.
2. Hapi tjetër, tonifikoni lëkurën tuaj. Përdorni Tonerin tonë Qetësues me Aloe.
3. Këshillë bonus: mbajini të hidratuara buzët dhe zonën e syve me Aloe Soothing Eye & Lip Contour Care.
4. Tani masazhoni Hidratuesin tonë me Aloe Vera në fytyrë dhe qafë, çdo mëngjes.

Si përdoret

1. Filloni me një larës të butë. Larësi ynë Kremoz Qetësues me Aloe është i duhuri.
2. Hapi tjetër, tonifikoni lëkurën tuaj. Përdorni Tonerin tonë Qetësues me Aloe.
3. Këshillë bonus: mbajini të hidratuara buzët dhe zonën e syve me Aloe Soothing Eye & Lip Contour Care.
4. Tani masazhoni Hidratuesin tonë me Aloe Vera në fytyrë dhe qafë, çdo mëngjes.

5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Me e mira per lekure te ndishme

January 2022

Me kane rekomanduar kete krem per shkak qe lekura ime gjithmone ka qene shume e thate dhe disa pjese gjithmone i kam pasur te irrutuara nga thatesia por kur fillova ta perdor, kremi ka pasur efekt te menjehershem, lekura ime qendron e hidratuar dhe e bute gjate te dites, zonat e irrituara nuk me shfaqen dhe po me jep shkelqim shume te mire qe nga momenti qe kam filluar ta perdori, e perdor qdo dite dhe mezi po pres te filloj edhe me kremin e nates!!!

Rina
Shopping Cart

Përbërësit

Aloe Soothing Day Cream

Ujë, Isononyl Isononanoate, Glicerinë, Pentilen Glikol, Ciklopentasiloksan, Butilen Glukol, Alkool Cetearyl, Myristyl Myristate, Vaj Farash Susami/ Sesamum Indicum, Alkool Cetil, Cikloheksasiloksan, Alkool Myristyl, Acid Stearik, Glukozid Cetearyl, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Acid p-Anisik, Hidroksid Natriumi, Bisabolol, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Acid Miristik, PEG-30 Dipolyhidroxystearate, Trideceth-6, Ekstrakt Tërshëre/ Avena Sativa.

My Review for Aloe Soothing Day Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.