The Body Shop Kosovo

Almond Milk & Honey Soothing Body Lotion

Almond Milk & Honey Soothing Body Lotion

0/5
0 Mendime

Lëkura juaj super e thatë, do të kthehet në pak minuta në një lëkurë të butë dhe tërësisht të hidratuat. Ky krem i pasuruar me qumështine bajames spanjolle dhe mjaltin nga Etiopia është i formuluar enkas për lëkurë të thatë.

  • Mban lëkurën të hidratuar deri në 48 orë.
  • Hipoalergjenik dhe i testuar dermatologjikisht.
Clear

Si përdoret

1. Pas një dushi relaksues, përhapeni kremin butësisht në lëkurë.

Si përdoret

1. Pas një dushi relaksues, përhapeni kremin butësisht në lëkurë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Almond Milk & Honey Soothing Body Lotion

Ujë, Triglicerid Kapril, Dimetikon, Alkool Cetearyl, Vaj Elaeis Guineensis, Glicerinë, Gjalpë Butyrospermum Parkii, Stearat Gliceril, C12¬ 15 Benzoat Alkil, Mel, PEG¬ 100 Stearat, Fenoksyetanol, Glikol Kapril, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Parfum, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Karbomer, Disodium EDTA, Hidroksid Natriumi, Ekstrakt i farës Prunus Amygdalus Dulcis, Xnathan Gum, Alkool Benzil, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik.

My Review for Almond Milk & Honey Soothing Body Lotion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.