The Body Shop Kosovo

Almond Milk & Honey Shower Cream

Për lëkurë të ndjeshme

Aromë hipo-alergjike

Vegjetarian

Almond Milk & Honey Shower Cream

Për lëkurë të ndjeshme

Aromë hipo-alergjike

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

E ëmbël dhe e thartë. Sheqer dhe diçka djegëse. Qumësht bajameje dhe mjaltë. Disa gjëra thjesht shkojnë bashkë. Ja pse ne krijuam këtë kombinim luksoz të qumështit të bajames dhe mjaltit për ta mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe në formën e saj më të mirë. Këshillohet edhe për lëkurë të ndjeshme, për shkak të formulës me përbërës të përzgjedhur, që përmban.

  • E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme, sensitive dhe të thatë.
  • Hipoalergjike dhe e testuar dermatologjikisht.

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Clear

Si përdoret

  1. Pomponi një sasi të konsiderueshme nga produkti në duart tuaja.
  2. E masazhoni atë në lëkurën tuaj dhe mbajeni për disa minuta.
  3. Lajeni produktin me ujë të bollshëm për të përftuar një lëkurë të pastër dhe të gjallëruar.

Si përdoret

  1. Pomponi një sasi të konsiderueshme nga produkti në duart tuaja.
  2. E masazhoni atë në lëkurën tuaj dhe mbajeni për disa minuta.
  3. Lajeni produktin me ujë të bollshëm për të përftuar një lëkurë të pastër dhe të gjallëruar.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Almond Milk & Honey Shower Cream

Ujë, Kokamidopropil Betain, Glicerinë, Vaj i Farës Helianthus Annuuss, Klorid Natriumi Coco ¬ Glucoside, Parfum, Akrilat, Acid Citrik, Benzoat Sodiumi, Hidroksid Natriumi, Laurat Gliceril, Mel, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Disodium EDTA, Tokoferol, Polisorbat 20, Acid Glikolik, Benzoat Denatoniumi, Vaj i Farës Prunus Amygdalus Dulcis, Xantham Gum, Alkool Benzil, Acid Dehidroacetik.

My Review for Almond Milk & Honey Shower Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.